Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek el tud aludni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el tud aludni egy ágyban két ellenkező nemű ember anélkül, hogy szexelnének?

Figyelt kérdés
Főleg úgy, hogy egykorúak.
2019. febr. 7. 14:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Ha nagyon fáradtak, vagy büdös/ ronda az egyik, akkor igen :)
2019. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%

Én nem tudnék.


F

2019. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Azért kérdem mert én se XD
2019. febr. 7. 14:30
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

Igen

Főleg ha az egyik a saját neméhez vonzódik


De tegyük fel mind2 fél heteroszexuális

Ha az egyik félnek nem imponál a másik nincs meg a kölcsönös vonzalom a kémia akkor hiába fekszel mellettem álló brével Nem fogok ráosztani hidd el.

Ha még rámerölteted magad az már kiteljesíti a nemierőszak fogalmát és tényét. Mert én egy gyenge nő vagyok aki küzd de te lenyomsz két akkora sallert hogy kifekszem onnantól kezdve meg szabad préda vagyok...



N

2019. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Rá pattani*
2019. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá precedens, nem vagyok állat, ha olyan ember fekszik mellettem akivel csak baráti a viszony akkor nem vetem rá magam féktelenül, de olyan is volt már, hogy olyannal feküdtem egy ágyban akibe bele voltam zúgva, de tudtam, hogy köztünk nem lehet kapcsolat, ő bepróbálkozott én nem hagytam.
2019. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Boszorkány_ ***** válasza:
81%
Persze hogy. Nem kell szexuális töltete legyen egy alvásnak. Aludtam már fiú haverral (nem is nézett ki rosszul) és mégsem történt az ég világon semmi. 20L
2019. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen ki lehet bírni pasi ként is nehogy csak az ösztöneink vezessenek minket.. Ha egy lány nő tisztázza a határokat hogy mit lehet és mit nem ahhoz tudom tartani magam. Mondjuk kérdés hogy akkor miért egy ágyban? És nincs semmi érintkezés sem kézfogás mondjuk..
2019. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, 10 év házasság meg 2-3 gyerek után annak örülsz, ha van egyáltalán szex az alváson kívül.
2019. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha nem alkalmas az idő mert meghalják a szülök és mert parasutok kicsapják a balhét.
2019. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!