Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet egyszerre szerelmes az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre szerelmes az ember két különböző nemű emberbe?

Figyelt kérdés

Mindig izgatta a fantáziámat az, hogy valaki egyidejűleg mindkét nem iránt egyidőben vonzódik érzelmileg.

Más a fizikai vonzódás. Engem az érzelmi szint értekel. Egyáltalán lehetséges az ilyesmi?

Pl.: szerelmes voltál egy lányba (v. fiúba), de kiábrándultál, utána szerelmes lettél egy fiúba (v. lányba) – ugyanaz történt. Visszaváltottál a lányokhoz (v. fiúkhoz), de ugyanakkor a fiúkról (v. lányokról) sem feledkeztél meg. Szerelmi kapcsolatban élsz egy lánnyal (v. fiúval) közben egyidőben szerelmi (nem csupán testi) viszonyt folytatsz egy fiúval (v. lánnyal).

Ahogy látható, engem mindkét nem álláspontja egyformán érdekel.

Lehetséges az, hogy valaki érzelmi szinten egyszerre mindkét nemhez vonzódjon? Ugyanis a fiúknál és a lányoknál is találkoztam olyan esettel, hogy egyszerre vonzódjanak több ellentétes nemű egyénhez. Vagy az ember érzelmileg egyszerre csak egyetlen nemre tud korlátozódni?


2018. nov. 13. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet :(
2018. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

# 1

Én jobban örülnék egy kicsit a "jobban kifejtős" válaszoknak. Elvégre itt mindenki név és arc nélkül van jelen. Ergo mindenki írhat mindent szégyenkezés nélkül.

2018. nov. 13. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nemhez ugyanolyan mértékben vonzódó biszexuális nőként nálam ez állandó jelenség. Úgy gondolom, hogy ez teljesen személyfüggő. Van, akinek nemi identitástól függetlenül egyszerűen nem megy a monogámia és szerintem ez nem probléma, ha képes egészséges módon, senkiben kárt nem téve megélni az érzelmeit. Nyilván nagyon nehéz ez, hiszen így egy kisebbség kisebbségébe tartozom, de jelenleg hatalmas szerencsém van a szerelmi életemben.

Tehát létezik a jelenség, de nagyon ritka és ha rosszul kezelik, nagyon pusztító.

2018. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Tehát létezik a jelenség, de nagyon ritka és ha rosszul kezelik, nagyon pusztító."


Engem pontosan a ritka és szokatlan dolgok érdekelnek. Köszönöm szépen az értékes választ. Ment a "Like". 🙂

2018. nov. 13. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem meg vonzódás különböző érzelmek, bár a felszínen hasonlóak lehetnek. A vonzódás jellege önmagában is nagyon különböző lehet, sokszor előfordul, hogy csak a külső a vonzó, de amikor az illető kinyitja a száját, akkor a vonzódás jelentősen visszaesik.
2018. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enis szerelmes vagyok 2 kulonbozo nemube. Ok egyutt vannak, en tarsulok hozzajuk, de mindkettot szeretem es kivanom.
2019. márc. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!