Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol tudnék olyan barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan barátnőt találni, aki a kedvemért szex közben beöltözne full rib. ncak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem egy könyvtárban

De kitudja

2019. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az összes exem megsértődött emiatt, mondván ők nem rib.ncok.
2019. febr. 7. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Keress olyan lanyt aki szeret teged es megteszi neked.Ezen nem ertem miert kell megsertodni hisz nem azt mondtad hogy r**nc hanem hogy neked tetszene ha annak oltozne be.Szerintem nem.nagy dolog megtenni

19/L

privatot nem kerek

2019. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a r.banc? Sok smink, apró ruhácskák? Szerintem ha kedvesen kérded, ennyit simán megtesz egy jó barátnő.

Nálam ezzel sose volt probléma. Igaz én is benne voltam az elefántos gatyás történetben, meg minden marhaságban.

2019. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eddig az összes exem ilyen volt, sokszor -amikor pl. hosszú ideig voltam távol munkából kifolyólag- még önmaguktól, kérés nélkül is "full ri.ban.cban (fckyu trágárságszűrő)" fogadtak...
2019. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!