Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több mint fél éve voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint fél éve voltam utoljára nővel, ti mit tennétek? 20F

Figyelt kérdés
Több mint él éve voltam utoljára nővel és már nagyon hiányzik, prosti stb. nem érdekel de lassan már bármi szóba jöhet... nem vagyok egy adonisz, átlagosnak mondanám magam. 20F
2019. febr. 8. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tuti megdugnék egy csajt. Erre gondoltál már?
2019. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megdugnék egy nőt.
2019. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én ha csajt akarok felszedni, akkor nem a neten nyekergek és nem a Tinderen húzkodom a csajokat, hanem összekapom magam, szólok 1-2 havernak, aztán elmegyek egy szórakozóhelyre. 1 hambi +2 pálesz meg egy erős rágó és máris megvan a kellő psziché ahhoz, hogy bárkit felszedjek.
2019. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én meg 21 éve nem szexeltem. Mit szóljak én?:DDD


21F

2019. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha fél éve voltál utoljára, akkor többet már nem is akarsz. Hát utoljára voltál nem ? Akkor mi a kérdés?

Legalább fogalmazni tudnátok, ha már a szex nem megy. Most jelentkezőket vársz erre a komoly kérdésre?

2019. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csajozz
2019. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilvan csajoznod kellene nem gondolod? Szerinted mi mit tudnank mas javasolni neked?
2019. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!