Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti használtátok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti használtátok már ki azt, hogy nők vagytok és ez miatt előrébb jussatok?

Figyelt kérdés
Gondolok olyasmire, hogy munka megszerzése, nagyobb fizetésemelés, stb.
2019. febr. 10. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor házat vettünk flörtölgettem az eladóval, hogy adja olcsóbban, ezt el is értem. Semmi komolyra ne gondoljatok nem volt szex.
2019. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Én pedig egyszer adtam el olcsóbban házat, mert meghúztam a vevők női tagját.
2019. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eddig sose származott előnyöm abból hogy nő vagyok.

Lehet én csinálok valamit rosszul

2019. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha. Volt ugyan h kikezdett velem a főnököm. Mondjuk akkor még 18-19 lehettem. Később, mostanság lehetett volna rá pelda szerintem, de ez tőlem nagyon távol áll. Pedig nagyon hamis csaj vagyok. Mindennek megvan a helye, ideje, személye. Az én főnököm, kolegám ne kezdjen ki velem, mert tuti arcon köpöm. :D még csak olyan sem volt hogy meghivattam volna magam direktbe. :D Egyszer mondjuk kaptam az egyik dugókomamtól egy válogatás lemezt amit direkt nekem állított össze punk előadóktól. Jaaa nem ez sem ilyesmi volt. :D
2019. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!