Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Tinder szexpartner kereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder szexpartner kereső igazából, akkor miért vannak kapcsolatot kereső férfiak többségben?

Figyelt kérdés

Én unalomból regisztráltam fel, de találtam 3 chippendale fiút a lánybúcsúra is :D


Nem magamat akarom fényezni, de napi max. kétszer félórára kapcsoltam be a keresést, minden alkalommal több, mint 100-al álltam párba, ez egy hétig rengeteg ember, pedig aki "fellépőnek" se lett volna jó, nem is húztam jobbra...


A legtöbb kapcsolatot keresett amúgy, a másik fele meg kamus... De letöröltem, nem is vettem komolyan



#Zinder
2019. febr. 10. 11:38
 1/6 A kérdező kommentje:
De egyébként nem is értem, mert tekimti valaki k.rvának azt a nőt, aki fent volt Tinderen... Szerintem a megcsalás sokkal szemetebb dolog ha meg prostit akar vannak fizetős oldalak...
2019. febr. 10. 11:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert elviegben nem szexpartner kereső, az emberek tették azzá.

Ismerősömés a Tinderen jöttek össze , és most lesz az esküvőjük. Myilván az emberek 80%-a arra használja, de ott van a maradék 20%-ék akik normális kapcsolatot keresnek.

2019. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Whitewolf19 ***** válasza:

Véleményem szerint... az emberek sem tudják használni.. illetve.. az oldal sem felel meg funkcionálisan valódi társkeresésre. Mi alapján kéne választani.. ha leírást sem ad... a másik meg hogy agyonszerkesztett képek alapján kéne tetszenie..?


Régen a fórum.. esetleg chat alapú ismerkedés volt értékelhető.. ezek nem..


Nézd.. a legtöbben eláruolom.. hogy bárkit jobbra húznak, legalábbis ahogy láttam hogy ismerősök használták.. én is kipróbáltam.. azokat néztem meg leginkább akik írtak is valamit magukról..

Felraktam vagy két sportos képet magamról.. írtam egy szerintem korrekt írást.. de mivel más erre nem igazán volt képes.. nem érzem azt hogy nekem is lenne létjogosultság ilyen helyen..

Meg az hogy két szónál többet nem tud oda tenni a beszélgetésbe.. mondhatom, nagy érdeklődésre vall.. közömbösség.. közömbösség hátán.. és puszta felszínesség, figyelni a státusz szimbólumot.. ki mivel fotózza magát a tükörbe.. :)

Elértük azt a szintet.. hogy oda mennék az ilyenekhez.. azt mondanám: Fogd meg a kezed, azt gratulálj magadnak.. ! Mert ennél se lesz már lejjebb.. pár gyűjtögetés.. olyan mint az instagram követések.. (az sincs nekem hálisten)


F/23

2019. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem meg egyébként, ez kizárólag egy laza szexpartner keresőnek indult. Ezért van az, hogy tetszik a kép igen, húzd jobbra, illetve ezért van kevés információ... Aztán ebből lehet komolyabb dolog us, ki tudja...



De eredetileg ez volt a célja, ti tudjátok rosszul....

2019. febr. 10. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem értem...mi a kérdés?
2019. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Whitewolf19 ***** válasza:

Ahh.. hagyjuk.. a válaszok úgyis rosszak lesznek.. :)

Az emberek tényleg ennyire ráérnek szórakozni.. nem tudom.. én értékesebbre inkább fordítom a szabadidőmet. A könyvet kell lapozni.. nem az embereket jobbra -balra.

2019. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!