Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! A szex stílusotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A szex stílusotok mennyire hasonlít az étkezési szokásaitokra?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén tettem fel a kérdést, de ilyesmikre gondolok, hogy például:

- aki szívesen megkóstol bármilyen különleges ételt, az a szexben is szereti a változatosságot (furább pózokat, helyszíneket is)

- aki mindig ugyanazt a 3 kedvenc ételét eszi, a szexben sem kísérletezik annyira

- aki szereti az extrém ételeket (pl. nagyon csípős, veszélyes, furcsa), a szexben is perverzebb tud lenni

- aki a kényeztető ételeket szereti (pl nagyon édes, krémes habos sütemények, comfort food), az a szexben is szereti a kényeztetést, hosszas simik, csókolózás, masszázs, előjáték elnyújtva stb (tehát szereti hosszan élvezni az ételek ízét, nem csak lezavarni gyorsan az evést, ha éhes, és a szexben hasonlóképpen).



Én eddig észrevettem némi szabályosságot ebben a férfiaknál, de ne vegyétek komolyan a kérdést, igazából csak poénból tettem fel :)


2019. febr. 10. 21:03
1 2
 1/14 Eric Griffin ***** válasza:
51%
Non stop pacalt eszek hashajtóval. Az ágyban pedig hátradőlök, fujatok és hagyom, hogy lovagoljon a világ legszerencsésebb leányzója.
2019. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lassan eszek, az átlagnál sokkal lassabban. Ha szeretek és élvezek egy ételt, akkor nálam ez úgy megy, hogy minél tovább akarom enni, hogy minél később fogyjon el, minél tovább élvezhessem. Lassan rágok, kisebb falatokat veszek a számba, stb.


A szexben szintén azt szeretem, ha minél tovább tart, hogy minél tovább élvezhessem.

2019. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés a dolgok között, de lehet, hogy rosszul látom. Bár nyilván rá lehet mondani, hogy mindenkinek vannak kedvenc ételei ahogy a szexben is vannak kedvenc momentumai..
2019. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja meg azt is észrevettem, hogy ha egy férfi valamilyen evési zavarral küzd (ami amúgy ritkább náluk, mint a nőknél, de érdekes módon előfordul), akkor a szexben is gondok lehetnek.
2019. febr. 10. 21:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség...
2019. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sovany vagyok , keveset eszek - keveset szexelek 😂😂😂
2019. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én mindenevő vagyok, ebben is és abban is!
2019. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lassú és megfontolt vagyok! Nem kapkodok! Sem ebben, sem abban!
2019. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szinte azonos. Szeretem krémes ételeket és szeretem nyalni a lucskos, csöpögöre elázott puncit:-)
2019. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek :D Még így is érdekes volt olvasni a válaszokat, hogy a kérdésem nem volt egészen megalapozott ^.^
2019. febr. 10. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!