Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! A szex stílusotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A szex stílusotok mennyire hasonlít az étkezési szokásaitokra?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén tettem fel a kérdést, de ilyesmikre gondolok, hogy például:

- aki szívesen megkóstol bármilyen különleges ételt, az a szexben is szereti a változatosságot (furább pózokat, helyszíneket is)

- aki mindig ugyanazt a 3 kedvenc ételét eszi, a szexben sem kísérletezik annyira

- aki szereti az extrém ételeket (pl. nagyon csípős, veszélyes, furcsa), a szexben is perverzebb tud lenni

- aki a kényeztető ételeket szereti (pl nagyon édes, krémes habos sütemények, comfort food), az a szexben is szereti a kényeztetést, hosszas simik, csókolózás, masszázs, előjáték elnyújtva stb (tehát szereti hosszan élvezni az ételek ízét, nem csak lezavarni gyorsan az evést, ha éhes, és a szexben hasonlóképpen).



Én eddig észrevettem némi szabályosságot ebben a férfiaknál, de ne vegyétek komolyan a kérdést, igazából csak poénból tettem fel :)


2019. febr. 10. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem teljesen megalapozatlan, de a legfontosabbat kihagytad, pedig az valóban enged következtetni.

Az, hogy hogyan eszik: lassan, nyugodtan, vagy kapkodva, gyorsan belapátolva az ételt. Hozzáteszem, hogy férfiaknál nem tudom, hogy van-e relevanciája, de a nőknél közmondásos, hogy aki habzsolva, élvezettel fal, az az ágyban is kivánós és gyors.

Az én merítésem nagyon kicsi, de igazolta a tételt.

2019. febr. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mikeXxX ***** válasza:
Semennyire .
2019. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
11. Igen ez teljesen igaz! :)
2019. febr. 11. 10:30
 14/14 anonim ***** válasza:

érdekes elgondolás, van benne valami, de nem kajához kötném, hanem csak stílushoz. Ha szeretsz minden újat kipróbálni, akkor az minden cselekedetedben látszik, nem csak kaja és szex. Ha pedig valaki mindig ugyanazt csinálja egyik helyen, akkor persze a másik helyen is ugyanazt csinálja.


Az édes krémes sütit nem értem csak. Én nem szeretem az édest, bár nem is szeretem a hasszas simiket, inkább a kemény, vadállatias dolgokat, szóval lehet benne valami...


több teszt!!!

2019. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!