Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Full hetero nők vajon bevállal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Full hetero nők vajon bevállalnak egy másik nőt? Van az a pénz?

Figyelt kérdés

Délután azon gondolkoztam, hogy színésznők, akik egyébként heterok, bevállalnak e egy csók vagy szex jelenetet egy film kedvéért?

Pl. Angelina Jolie a Gia c. filmben, de róla köztudott, hogy biszexuális. A másik főszereplő viszont (Elizabeth Mitchell ♥) tudtommal nem.

Vagy ott van Julianne Moore és Amanda Seyfried a Chloe c. filmben

És a rengeteg sorozat, na azok meg főleg, ahol hónapokon, éveken át forgatnak nők nőkkel (L word c. sorozat mondjuk) Azok a nők mind biszexuálisok? (minimum)

Biztos van az a pénz, amiért egy hetero nő is igent mond egy filmre, de sok itteni válaszadó lány/nő válasza az, hogy soha nem érne másik nőhöz. És tudom, hogy ők színésznők, ez a munkájuk, de tényleg minden hetero nő képes lenne mondjuk egy meztelen jelenetet leforgatni egy másik nővel?


2019. febr. 10. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok dolgot meg lehet filmes technikákval oldani:D
2019. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Eric Griffin ***** válasza:
Szerintem simán. Dollár milliókról beszélünk néha, de ha nem is milliók, akkor dollár százezrek. Ezért 1-1 csók szerintem simán belefér náluk. Amanda Seyfried-el még akkor is lefeküdnék, ha meleg lennék.
2019. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy filmes forgatást ne hasonlítsunk egy leszbikus szexhez, kérem. Semmi köze egymáshoz.


Ha csak a főkérdést nézem, akkor a válasz: nem. Egy teljesen hetero nő nem nyal ki másik nőt. Ha pénzzel rá lehet venni, akkor pedig nem teljesen hetero. Ez nem döntés kérdése, hanem beállítódásé. értsük meg végre.

2019. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Színészek ez a munkájuk. Két ellentétes nemű sem feltétlen vonzódik egymáshoz, de ezért színészek.
2019. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!