Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk meg engednêtek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk meg engednêtek hogy egy másik fiu le**opjon?

Figyelt kérdés
Ingyen vagy penzert?

2017. máj. 8. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

esélytelen, nem vagyok meleg


24F

2017. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Pénzért igen
2017. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég paradoxon, hogy ezt a heteroszexualitáshoz írtad ki.
2017. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs az a pénz, elôbb ölném meg magam és ezt nagyon komolyan mondom. Feldolgozhatatlan lenne számomra a tudat, hogy az életemben elôfordult ilyen.
2017. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de nem mindegy ki, normális fiúnak pasinak megengedném, igénytelennek nem.
2017. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
16%
Na meg az kene. Dehogy!
2017. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem mondom azt, hogy nincs az a penz, amiert nem vehetne be barki, aki kellöen apolt, ovatos es fogzas nelkül a szajaba a farkam. (Ha komolyan erdekel es van felesleges 20 millio Eurod, irj nyugodtan. Kevesebbert is mehet, de akkor csak addig. Minden bekapott centi 1 millio!)


Azt viszont a vilag összes penzeert sem igerhetem, hogy felalljon. Az meg egeszen biztos, hogy keptelen lennek elmenni. De az ar tartalmazza a tettetett orgazmust es igeny eseten joghurttal valo arcon fröcskölest is.

2017. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#3 azert irtam a hetero kategoriába. Mert pont arra voltam kiváncsi hogy egy hetero ferfi megi engedi hogy le***pja egy meleg ferfi. A haverom, nem tudom hogy komolyan vagy csak viccelt, de elkezdi hogy ő meg engedné hogy leszopja egy ferfi. Akk ő bi(
2017. máj. 8. 17:33
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy! Mocskos gusztustalan... Hiaba kerdezitek meg minden nap!
2017. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Van az a pénz, amiért igen, de utána pár alkalommal felkeresnék egy pszichológust, illetve bérelnék egy bérgyilkost, aki elintézi a homit aki lecidázott.
2017. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!