Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csak szexről szóló "kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csak szexről szóló "kapcsolatok" általában meddig tartanak? Mennyi idő után untok rá egymásra?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Emberfüggő :)
2019. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 szex utan befuccsolt, egyszerűen nem voltam alkalmas rá.
2019. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, kivel.

Volt pár hónapos nekem, ahol behisztizett a másik fél, de olyan is van, ami már lassan 4 éves, igaz, abban voltak azért kihagyások is, meg havi egynél nem talizunk többször, de az jól telik, nem uncsi. Nyilván itt a természetünk nagyon hasonló, és ennek a pasinak van azért minimális érzelmi intelligenciája is, ami az átlagról sajna nem mondható el.

2019. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ameddig akartuk.
2019. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapja vagyunk ilyen helyzetben, általában hetente-másfél hetente 1 tali, de volt hogy 1 hónapig nem is beszeltunk egymással.
2019. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!