Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lanyok szeretik ha kemenye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok szeretik ha kemenye megvannak dugva?

Figyelt kérdés
ez pontosan mit jelent ? mikor mondjatok az hogy most jol megdugtak titeket ?
2019. febr. 11. 23:13
1 2
 1/17 StevenUp ***** válasza:
26%

Szeretik... Szeretik amikor a férfi nem csak szavakban huszár hanem élőben is gerincre tudja vágni a csajt kis maszatolás az előjátékkal aztán hanyatt veri magát szètteszi a lábát te meg határozottan bevered neki ugy hogy már az első mozdulat után azt èrezze hogy itt kemény menet lesz mert a fele még kint van..

Amikor egy menet alatt többször is elèlvez mert nem tudja és nem is akarja kontrollálni magát és a vègèn amikor bele vagy ráèlvezel akkor öt perc összebújás után már megint azt kívánja hogy ott legyél benne ...


A legtöbb nő imádja ezt :D

2019. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen
2019. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hátulról, állva...

Igen, imádom!!

2019. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Minden nő imádja, ha jól meg van rakva.
2019. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
legyszives a valaszaitokban az alkerdeseket is vegyetek figyelembe:mikor mondjatok az hogy most jol megdugtak titeket ?
2019. febr. 11. 23:48
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Lehet ezt nem imadni? :D Epp tegnap voltam utoljara k**aszottul kemenyen megdugva es meg csendben is kellett maradnom hozza mert nem voltunk egyedul. Fuuh hat annal nagyobb kegyetlenseg nincs! Konnyeztem bele annyira vissza kellett fognom a sikolyaimat de megerte. :D

21L

2019. febr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Bummer ***** válasza:
51%

Mit nem értesz ezen?

Ha jól meg van dugva, akkor jól meg van dugva. Ennyi.

Ha még nem tapasztaltál ilyet nővel, mindegy mit írnak, nem fogod érteni.

2019. febr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Amikor alig vagyok magamnál, azt sem tudom hol vagyok csak nézek ki a fejemből. Remeg kezem lábam és mozdulni is alig bírok.

Szerencsére a párom tudja hogy érje el nálam.

2019. febr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vagy amikor csak fekszik ott és legyezi magát:”a méhem a méhem..!” Mondatokkal
2019. febr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy Te még ilyesmihez.
2019. febr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!