Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagy elvárás ez a párom felé?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás ez a párom felé?

Figyelt kérdés
Jóideje nem készíti elő a terepet, egyszerűen ha erekciója van akkor odafordul hozzám és elvárja, hogy legyen valami. Engem ez oltárira lelomboz így a sokadik alkalom után, hogy gyakorlatilag csak kihasználja hogy felállt neki és rajtam vezetné le mert kéznél vagyok. Megkértem hogy legalább simogasson előtte, had érezzem már úgy hogy engem kíván nem csak a szexet amihez éppen jól jövök. Erre rendszeresen beduzzog. Szerintem teljesen jogos elvárás hogy ha valamihez kedvünk van csinálunk a másiknak is kedvet, én sem magam szoktam simogatni ha szexelni akarok hanem őt cirógatom. Tényleg nagy elvárás az hogy ilyenkor hozzám érjen és izgasson? Kiakadt hogy miért nem izgulok fel rá mint régen, de hát akkoriban még volt petting stb nem csak az álló farkát mutatta, hanem a sok simogatástól csóktól izgult fel ő is és én is. Most meg csak a gyere nézd mim van lovagold meg dolog játszik... néha ez is jó de hogy minden szex így legyen...

2019. febr. 12. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd el neki konkrétan ezt. Hogy nőként nem vizuális típus vagy akinek egy farok elég ahhoz hogy tocsogjon. Meg hogy régen nem ilyen volt. És így nem szexel sz vele, mert nem élvezetes. Nekünk is volt ilyen a barátommal, egy elég rövid időszak, megbeszéltük és azóta minden oké. :) Ha nem változtat akkor még csak ki akar használni.
2019. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De rossz ezt hallani, mintha az enyémet hallanám.....😂
2019. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
majd felnő. addig is állíts magasabb akadályokat elé. Ha még mindig megkap ezzel a szöveggel, akkor nem fogja odatenni magát, hogy jobbat találjon ki...
2019. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan lánnyal volt ez, akit már nem annyira szerettem. Ilyenkor a petting orál stb dolgok iránti kedv teljesen lecsökken. Nem akarok vészjósló lenni, de félő a te barátoddal is ez történt.
2019. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindannyiótoknak a választ!


Leültem már vele többször is megbeszélni ezt, körülbelül 4 hónapja van ez így, az elején még a kezembe vettem az irányítást és igyekeztem feldobni, de már unom, hogy állandóan nekem kell tennem azért, hogy ne csak összetegyük amink van, hanem rendes intimitás legyen köztünk. Sok a gondja a munkahelyén is, nyilván ez is lehet az oka, mondta is, hogy ő csak le akarja vezetni a stresszt, de nekem ez így néha elmegy, mostmár viszont nagyon elkedvtelenít.


Utolsó neked is igazad lehet, biztos a szürke hétköznapok is belejátszanak, de amikor az elején még megleptem akkoris hajlamossá vált lustálkodni és várni a sült galambot. Mikor összejöttünk azt ecsetelte midnig, hogy ő mennyire imádja kényeztetni a nőket stb.... Na ez is a duma része volt úgy tűnik... (vagyis remélem, az még mindig jobban esne, mintha csak engem nem szeretne) :)

2019. febr. 12. 10:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te elvárásod túl nagy, hanem a fickó érdektelensége. Nem fog melletted megjavulni, ezt elárulhatom. Az ember csak a hibáiból képes tanulni. Majd ha faképnél hagyod, s az utánad következővel is így jár, akkor majd ráébred, hogy az erogén zónák ismerete, s az előjáték fontos részei a szerelmeskedésnek. Addig csak a te hisztidnek tekinti ezt, mert magából indul ki, és nem tudja, hogy férfi és nő két teljesen különböző lélek.
2019. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!