Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már autóban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már autóban? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam, de szívesen kipróbálnám (nem kérek ajánlatokat, van párom). Nektek mik a tapasztalatotok ilyen téren?
2019. febr. 12. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Szexeltem, de nem túl kényelmes. F
2019. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Kalandnak, különlegességnek jó, de azért elég korlátozottak a lehetőségek, általában kicsi a hely. De kipróbálni mindenképp érdemes :)
2019. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kényelmetlen, pedig eléggé nagy autó volt de akkor sem lehet rendesen elférni
2019. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Többször kellett szexelni autóban mert a kényszer úgy hozta de mint többen írták előttem, nem lehet igazán elférni.
2019. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen szexeltunk

Nem valami kenyelmes de egy gyors kielegulesre mindket felnek jo pl utazas kozben

2019. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
izgalmasnak hangzik, de azért nem annyira kényelmes. Próbáljatok egy szekrényben szexelni, ahol sok felesleges kacat van, kb ugyanaz
2019. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen szexeltem már.

A pasit is és engem is nagyon izgatott a lebukás veszélye, h bármikor beleshetnek hozzánk, és h viszonylag halkan kell lenni ha olyan helyen vagytok. De tény h nem vmi kényelmes kocsiban.


L

2019. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy mint máshol, partnerfüggő. Volt amikor isteni volt, nem kell nagy tér hozzá, volt, amikor meg nem volt jó annyira. Én szeretem, izgató, főleg így hidegben, így hol oldjuk meg ha megkívánjuk? :)


N

2019. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Eléggé hosszúra nőttem így meglehetősen kényelmetlen volt! F.
2019. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Max. egy laza pipa fér bele. Féltem a kárpitot a többitől 😁
2019. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!