Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy átlagos pénisz méret sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos pénisz méret sok nőnek nem megfelelő?

Figyelt kérdés
Sok olyan lány lesz akivel nem fogok összeilleni?
2019. febr. 12. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozza ami a kérdés a leírásban ott a válasz is
2019. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz lehetőséged sokat kipróbálni. Napi "átlagos péniszméret kicsi-e a nőknek" kérdés is megvolt.🤣🤣

De azért, hogy ne csak trollkodjak, leírom neked is. A nők nagy része tökéletesen elégedett vele. Nem a méret a lényeg. Általában a nagyobbal rendelkezők azt hiszik, hogy ez elég a jó szexhez. Hát, nem!

2019. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Minden átlagos vagy kisebb méretű pali megkapja ezt a választ amit itt írtok.

De sajnos fontos a méret is ;)

Pontozzatok le, de ez az igazság 😘

2019. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. 3-as, ne vedd egy kalap alá a nőket. Neked lehet, hogy jobb a nagyobb, de nekem nem kell nagy. Páromnak átlagos (kinek mi, szerintem 16-17cm), de az is sok nekem néha. Exemnek nagy volt, és sokszor bizony nem a gyönyörtől nem tudtam lábraállni, hanem a fájdalomtól...

Szóval. Kinek mi :)

2019. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Sok nőnek megfelelő az átlagos pénisz. Az többet számít h h tudod használni a péniszedet.


L

2019. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugy imadom ezeket, amikor a nok szemre bemondjak, hogy hany centi a pasijuk farka, es hogy atlagos 16-17cm. A Homo sapiens eseteben a penis merete majdhogynem egyseges. A ferfiak 98%-anak 13-15 kozott van. A 17cm az 100-bol 1 ember!!!!!
2019. febr. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem attól függ épp melyik ponton vagyok kiéhezve. Van mikor elég az átlagos, de sokszor nem éri el azt a bizonyos részt ott mélyen. De ilyenkor nem megyek el megcsalni a pasimat, hanem előveszem a vibrit aztán adok magamnak.
2019. febr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egy átlagos méret a legtöbb lánynak elegendő. Azért átlagos, mert átlagos punciba való


ne ilyen kidumáid legyenek, mert itt sokan "azért nem csajoznak", mert csak 15 centi... Míg az összes lányt addig 14 centis dug...

2019. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az átlagos lánynak az átlagos pénisz megfelelő, de nem ideális.
2019. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bummer ***** válasza:
Még mindig inkább a vastagság számít nem a hossz de még mindig senki nem erről beszél. Se nő se férfi.
2019. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!