Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szexualis beallitotsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szexualis beallitotsagom? Ez a Bdsm valamelyik tipusa vagy kevereke lenne, vagy valami mas?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vele tisztaba hogy milyen csoportba tartozom, es elmagyarazni se nagyon tudom hogy mire vagyom, de megprobalom


Nagyon izgatonak tartom ha a kezembe tartom a dolgokat, iranyitani hogy mikor mehet el pl kezimunkanal, oralnal stb.. Maga a gondolat es ahogy latom az arcan hogy iranyithatom ugy ahogy akarom, de nem erzem magam dominanak. Nem parancsolnek ra, vagy alaznam meg, csak a tudat hogy en dontok es nem o. Hiaba akar elmenni, majd akkor fog ha en is ugy akarom. Vagy ha pl nem akar ma szexelni, az is felporget, mert ugyis az lessz amit en akarok.

(A nőnek a legnagyobb fegyvere a szexualitasa, es ugy iranyithatja a ferfit vele ahogy kedve tartja.) ezt a mondatot azert irtam le hogy lassatok hogy mit erzek ilyenkor.


Aztan van egy masik oldalam ami inkabb mazoistabb. Szeretem a fajdalmat. Szeretem ha eroszakosabb velem, de mégis gyenged is. Pl valami fajdalmat okoz, szoritja a nyakam, vagy megkarcol de ugy h meg verezen is akar, kozbe szenvedelyesen vagy lagyan csokolja meg a nyakam.

Hogy egyszere fajjon, de gyenguljek is el.


A lenyeg hogy maradjon az fiu aki szeret, es gyenged, nem kihaszni vagy megalazni akar, de megis probaljon iranyitani,meg mutatni hogy igenis az ove vagyok, mondja ki hogy most megfog dugni kemenyen, hallani akarom a gondolatait, hogy okozzon fajdalmat, hogy mutassa meg a dom oldalat.. Hogy ugy bantson hogy kozbe szeret, mert ez olyan belso duhot es szenvedelyt hoz ki belolem amitol "jatszani" kezdek, es viszavaltok a dominansabb enemre.


Eleg zavaros, de remelem van koztetek olyan aki erti vagy lassa hogy hova tartozok, es megtudna mondani.

Koszonom.



#Szexualisorientacio
2019. febr. 14. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik mindkét oldal vonz valamilyen szinten. Switch. Nincs ezzel semmi probléma, találj valakit aki ugyanerre indul be.
2019. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!