Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már, hogy valamelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy valamelyik szomszédodat megláttad meztelenül, esetleg szex közben?

Figyelt kérdés
Akár kertes házban, vagy társasházban, pl. rosszul elhúzott, vagy fellibbenő függöny mögött, vagy akárhogy
2018. dec. 21. 07:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt
2018. dec. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egy hires sztárpár szomszédban lakott,nyar volt es nyitva volt az erkély es dugtak a kanapén,es mindent láttam)
2018. dec. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nem volt. De olyan h hallottam h milyen perverz mondatokat mond a csajnak, és hogy szexelnek olyan már volt.
2018. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt
2018. dec. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, de minket tuti láttak már a szomszédaink, csak nem mernek szólni.
2018. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Félmeztelen láttam a szomszéd hölgyet de izgató volt !
2018. dec. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemistaként nagy tömbház tengerben a szembeszomszéd kint csinálta az erkélyen a csajával, úgy hogy a csaj ordított, közben csomóan néztük az ablakból, mert már másokat is felébresztettek. Eléggé szüreális volt, tuti be voltak lőve, vagy valami.
2018. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ex férjemmel láttuk meg a szomszéd nőt. Kertes házas környék, a hátsó kertnél a kerítésnél egy helyen picit foghíjas volt a bokor. A nő napozott egy nyugágyon és masztizott. Végignéztük amíg elélvezett 😀, ő nem vett észre!
2018. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még középiskolás voltam, s sok volt a betörés akkoriban. Hajnalban jöttem haza unokatesómtól, és megláttam egy fura fekete autót a házaknál, ami nem volt jellemző a környéken. Na ott benéztem kiféle és a szomszéd 16 éves csajszit dugták ketten. :D
2018. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én még a szomszédaimat meztelen nem láttam, de ők engem már igen.

Évek óta nyaranta meztelen vagyok az udvaron.

2018. dec. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!