Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnék, de a barátom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnék, de a barátom nem bírja a tempót, hogyan oldjuk meg?

Figyelt kérdés

Ő vette el a szüzességem nemrég és jó vele a szex,de én eléggé rákaptam a dologra és mindenfélét kipróbálnék, meg sokszor is kívánom. De a barátom csak napi 2-t bír.

Hogy élvezkedjek így rajta? Legszívesebben egész éjjel dugnék,vagy naponta 3-4 alkalommal.


Néha poénból mondom neki,hogy nyugi, pár év és már megfogni se akarom majd,úgyhogy vágjon csak alám,de elvigyorogja.


Szóval a lényeg,hogy én többször szeretném és többféleképpen,de nem bírja a tempót.


25L 36 F


2019. febr. 14. 21:33
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
13%

Szexelj mással aki bírja.


Egyébként jól megbíztattad basszus: "Néha poénból mondom neki,hogy nyugi, pár év és már megfogni se akarom majd".


Lehet ő se akarja majd egy két gyerek után az ipari gyárkémény átmérőjű lukad.

2019. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

szarkazmus érzékeléséhez kellene intelligencia...

csak egy cseppnyi..és akkor nem lenne ipari gyárkémény méretű lyuk a fejedben.

2019. febr. 14. 21:40
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
haha, kérdező, ezt nagyon odaraktad xd
2019. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 Bummer ***** válasza:
100%

Pár napig tarts megvonást, cinkosan húzd közbe és éreztesd hogy ez a bünti. De ne tudja meddig tart.

Aztán váratlanul válassz alkalmat mikor addig húzod hogy már ő teper le.

2019. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 Eric Griffin ***** válasza:
43%
Vágod, tényéleg elég nagy öngólt lőttél azzal, hogy "nyugi, pár év és már megfogni se akarom majd" örülj neki, hogy még a csaja vagy... Eléggé félreérthető a mondatod. Ha már az intelligenciával jössz, akkor talán végiggondolhatnád, hogy másokat sértegetsz, mielőtt iylen ostobaságokat beszélsz. Amúgy meg talán beszéld meg vele, hogy vágjon alád többször.
2019. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy napi 2, sok te lány! :) kielégülsz rendesen? :)

amúgy még ott van a maszti, mint “megoldás” :)

2019. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fehėr májadat,cserėld ki a sötėt agyaddal,ės a szexhiányt is ròzsaszînben látod majd.
2019. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

" Ha már az intelligenciával jössz, akkor talán végiggondolhatnád, hogy másokat sértegetsz,"


Látom, a faék agyúak elömlesztették az étert és még a puncsfagyit is komolyan veszik.Kész csoda,ha meglesz az érettségi.

2019. febr. 14. 21:50
 9/47 A kérdező kommentje:

4-es:

Köszönöm, kipróbálom :)

A beszélgetésen már túl vagyunk. Nyilván azzal kezdtem,hogy beszélgettünk róla.

2019. febr. 14. 21:52
 10/47 anonim ***** válasza:

Úgy látom itt már itt már senki nem emlékszik milyen volt, mikor rákap az ember az ízére...


Kérdező, vagy mássz rá, ha nem megy akkor próbálj meg kommunikálni, ha úgy sem megy, lépj tovább! Más opciód nem is nagyon marad, max az, hogy vele maradsz, de akkor “éhen”.

2019. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!