Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnék, de a barátom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnék, de a barátom nem bírja a tempót, hogyan oldjuk meg?

Figyelt kérdés

Ő vette el a szüzességem nemrég és jó vele a szex,de én eléggé rákaptam a dologra és mindenfélét kipróbálnék, meg sokszor is kívánom. De a barátom csak napi 2-t bír.

Hogy élvezkedjek így rajta? Legszívesebben egész éjjel dugnék,vagy naponta 3-4 alkalommal.


Néha poénból mondom neki,hogy nyugi, pár év és már megfogni se akarom majd,úgyhogy vágjon csak alám,de elvigyorogja.


Szóval a lényeg,hogy én többször szeretném és többféleképpen,de nem bírja a tempót.


25L 36 F


2019. febr. 14. 21:33
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
18-19-től csak úgy lehet megszabadulni,ha nem reagálok. Szegényem más világban él.Puszi
2019. febr. 14. 22:05
 22/47 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel hogy nem ugyan az a két ember mi? :D
2019. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 Bummer ***** válasza:

Már nem azért de a férfit ne áldozatként kezeljétek a nőt meg szívtelen önzőnek.

Az a 30as férfi amelyik nekirugaszkodik hogy meghódít egy szűz nőt aki elég sokáig tartotta és nekiadta, az bizony nem csodálkozhat ês nem visszakozhat mikor "kiengedte a szellemet a palackból".

Ezt minden férfinak tudni kéne aki magába szerettet teljesen egy nőt vagy nagyon intenzíven bevezeti ebbe az új világba.

35F

2019. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

valószínűleg azért nem,mert végig sem olvastam.



Köszi annak,aki válaszolt.

2019. febr. 14. 22:08
 25/47 anonim ***** válasza:
Inkább menj,keressd meg a vibridet,ha már annyira kîvánod.Vagy már abbòl is lemerìtetted az elemet azėrt osztod itt a nem lėtezô eszedet?
2019. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Szegény csaj még a maradék agyát is eldugja a végén.Kíváncsi lennék milyen karriert futottál be ezzel a mentalitással. Nyugi ha napi 8-10 órát dolgoznál mint egy átlagember,akkor az ágyról neked sem a szex jutna eszedbe először.
2019. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

23-as:


pont ezt mondom,csak a birkák nem értik.


Egy ere teljében levő, 36 éves férfi nehogy már ne bírjon el egy felavatott szűz nővel...röhej..

2019. febr. 14. 22:10
 28/47 anonim ***** válasza:
Nálam a napi 3-4 is meglehetne! Nem csak heti. 17. Voltam.
2019. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
mindegy,majd akkor még egyszer átbeszélem vele.
2019. febr. 14. 22:12
 30/47 anonim ***** válasza:
#23 nem mindenki önszántából szűz. lehet a kérdező olyan ronda hogy eddig a kutya se ugatta meg,most meg talált egy idősebb fazont aki eltartja,az meg örül mint majom a farkának hogy fiatal a csaja. Csak szerintem nem tudta mibe vág bele,nem így tervezte valszeg ő se,hogy dolgozik aztán munka után még tenyészbikának is kéne lennie, mert kielégíthetetlen a csaja.Nem egy 20 éves kis nyikhaj már,majdnem 40 ezt azért vegyük figyelembe. Egy apukakorú férfi nem az eszik alszik baxik vonalon mozog jobb esetben.
2019. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!