Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te belemennél egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te belemennél egy olyan "barátság extrákkal"-ba, ahol a csajnak van barátja és ugyanúgy tartja a kapcsolatot, jól érzi magát vele?

Figyelt kérdés

Abból, a szempontból nézve, hogy mit fogsz kezdeni a féltékenységi érzésekkel, amikor tudod, hogy együtt vannak és nem keres, majd rá párnapra újra ír, és ez így megy hónapokig


Kapcsolatot nem szeretnék vele, bizonyos okot miatt, jól el vagyunk,


de a fentik miatt, elmegy a kedvem beszélgetni vele


Tegyek úgy mintha mi sem történne?(Ezzel az a baj, hogy nagyon hamar észre veszi, ha zavar valami)


3x voltunk együtt, de az is már másfél hónapja


25f



2019. febr. 14. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 StevenUp ***** válasza:
65%

Nem mert nálam elvből tabu az a nő akinek van pasija

Ha olyan fontos lennék neki akkor szakítana a csávójával de nem akar tehát én csak potkerèk lennék ... Az meg legyen az aki rá van szorulva... Kapcsolatban lévő nő tabu...

2019. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem vagy képes tolerálni hogy kapcsolatban van, akkor ez a műfaj nem neked való.


Engem nem zavar az ilyen felállás.

2019. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog.
2019. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szingli vagyok, akkor miért ne. Én diszkréten kezelném, meg nekem nincs károm belőle, de hogy ő a lelki ismeretével hogyan számolna el, az az ő dolga.
2019. febr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
azt csinald vele ami neked jo
2019. febr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Bele mennék simán
2019. febr. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Bele! Az a legjobb! Viszi vacsorázni, lelkizik vele, eltartja. Nekem

Meg csak a jó jut. 😂👌

2019. febr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy te csak finnyás vagy hogy azt a puncit kell nyalnod, amit a másik srác is megtöm. No istenem. Valamit valamiért!

Nekem volt ilyen kapcsolatom. Engem nem zavart hogy van a másik is. Őszintén megvallva eszembe se jutott igazán. de ez inkább szeretői "jogviszony" volt mint szexkapcsolat. A szexkapcsolat mondhatni ingyenQA. Te meg picsogsz itt! Hogy nem érdemled meg, az biztos.

2019. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bummer ***** válasza:

Ha nekem van valakim akkor kizárt dolog, ha én szabad vagyok nem az én felelősségem a másik saját erkölcse.

Kivéve ha a párja egy közeli ismerős, akkor szintén kizáró ok.

Volt amúgy ilyenben részem, csak szex volt ugyanúgy mint mikor mindketten függetlenek voltunk meg amikor épp egy múló stádiumú kapcsolatban volt.

35F

2019. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!