Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, van aki nem nyalja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van aki nem nyalja ki a partnerét?

Figyelt kérdés
Miért? Undorodsz tőle,félsz ,hogy béna vagy,mi az oka? Megsértődnél,mit szólnál hozzá,ha barátnőd nem engedné,hogy kinyald?
2019. febr. 15. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Elég érdekes íze volt, egy padlizsánt előbb megettem volna, pedig annak aztán tényleg van egy undorító íze...


Megpróbáltuk másodjára de valahogy nem jött át, de azon kívül nem mondom rossznak, egész jó és kellemesen puha belülről.

2019. febr. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az exem nem engedte valami felfoghatatlan okból, pedig minden amit csináltam tetszett neki. Fogalmam nincs miért nem, párszor próbálkoztam, de mindig elhúzott, rákérdeztem, értékelhető választ nem adott, utána nem erőltettem.
2019. febr. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Én elsem tudom enélkül képzelni a szexet. Igaz minden ember más, de ha megfelelően van tisztálkodva, akkor csak az játszhat szerepet, hogy nem passzol a kémia. Ritka az olyan pasi aki nem szereti. Viszont több az olyan lány aki óckódik ellene. Fontos tudni, hogy mensi előtt pár nappal már tud kellemetlen lenni, ilyenkor nem ajánlatos.

Leginkább peteéréskor a legjobb, mert akkor dolgoznak igazán a feromonok is.


23l

2019. febr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenne párom, max. a talpát nyalnám. Nekem más nyalás undort váltana ki.
2019. febr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig ki szoktam mert imádom, de volt olyan csaj is aki nem szerette, de a szex jó volt úgy is. Jelenleg egyedül vagyok így nincs kit kinyalni.
2019. febr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen férfi nincs! A férfi úgy kinyalja a partnerét, hogy csak úgy "füstöl"! :)

Tulajdonképpen nem is kell kinyalni! Egy ujj a G-pontra, és a nyelvem hegyével izgatomm a csiklót. Hol van itt kinyalás! Aki pisiről beszél, az annyira hülye a női testhez, mint szódás a lovát! :) De én szeretek igazán nagyot lefetyelni a punciban. De nekem az is vonzó, nem hogy undorító lenne! Még egy frissen mosott pospsilukat sem gáz megnyalogatni.

F/60

2019. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha hagyná, én nyalnám.....!

Sajnos valamiért nem szereti :((((!

2019. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem nyalom, mivel nincs :(

Pedig nyalnám. Punciját, popsiját, lábait :)

Főleg, ha nagyon szőrös lenne a puncija <3 :)

2019. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden férfi nyal,mikor nem akar nyalni?
2019. febr. 21. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!