Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért félnek a srácok/férfiak...

Miért félnek a srácok/férfiak annyira attól, hogy párjuk hajlamos hízékonyságra vagy sem? Félnek, hogy a szexuális életük teljesen szürke lesz majd emiatt, s nem fogja kívánni partnerét/feleségét 5-10-20 év múlva?

Figyelt kérdés

Vezet valódi boldogsághoz az ilyen jellegű válogatás?

Nem hiszem, hogy egy nőt (s egyáltalán egy felnőtt embert) a XXI. sz.ban ilyen primitív elvárások szerint kellene értékelni. Ha így gondolkodnék, akkor simán mondhatom, hogy a 80%-a azoknak a srácoknak, akik nekem bejöttek 20-25 évesen, mára már: ráncosak, pocakosak lettek és/vagy annyit ittak, hogy teljesen megváltozott az arcuk, a sulis (kiöregedett) kaszanovákról és kopaszodásról nem is beszélve. A 30-hoz közeli nőtársaimnak pedig a teljes arcuk annyira megváltozott, hogy nagyon komolyan oda kell figyeljek az utcán, hogy köszönjek nekik, konkrétan felismerhetetlenek.

Valahogy engem nem érdekelnek ezek a külsőségek és változások és mégsem jellemző rám a frusztrált hozzáállás az emberekhez és minőségi, igazán önzetlen kapcsolatokat igyekszek ápolni.

Csak komoly válaszokat várnék. Köszönöm előre is.

29 L



2014. febr. 17. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
inkább nem írok semmit,nem ér annyit ez a kérdés.
2014. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy valaki hízik néhány kilót az évek előrehaladtával vagy pedig elengedi magát és felszed 20 kg-t pár év alatt.

Nem a külső a legfontosabb, nem lehet mindenki szupermodell, de a modell és az elhízott (ami nemcsak esztétikai kérdés, hanem sok egészségi kockázatot is megnövel) között nagyon sok állapot van, ami normális.

2014. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem aggódok, alkatilag olyan a Kedvesem, hogy ehet bármit, és soha nem hízik meg.

Egyébként meg, ahogy írták, a döntő többség hajlamos azt képzelni, hogy "áh, megvan a pasas, szereztem pasit, mostmár nyugodtan mellőzni lehet a fitnesst, szépítkezést, és zabálni nyakló nélkül". Aztán csodálkozik hogy a pasas otthagyja.

2014. febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!