Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat egy régi exel....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat egy régi exel. Mennyire kivitelezhető hosszabb távon? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
5 éve jártam egy sráccal kb 2 hónapig. Nem volt szerelem csak szexuális vágy. Mostanság dumálunk és igazából én szeretnék szexelni vele és csak azt. Kapcsolatra nem vágyom. De aggódok is amiatt h sokak szerint rossz döntés. 22/L

2019. febr. 15. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lenne rossz döntés ha több évig jártál volna vele, és más érzelmek is fűződnének hozzá, de így h akkor is csak szexeltetek szerintem hülyeség lenne ezt kihagynod.

Ne érdekeljen téged h mások szerint mi rossz döntés és mi nem.

Döntsd el te, meg a pasi.


L

2019. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Ne a fiú döntse el, hanem te! A fiúk mindig megdugnának mindenkit, mert 5-10 x is több szexre vágynak mint a csajok. És mivel veled sem fog tudni eleget szexelni, lesz még melletted 5-10 nője. Gondold át. Kell,, vagy nem. Ennyi! F/60
2019. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Maga a kapcsolat (főleg ilyen kötetlen formában) kivitelezhető. Hogy mennyire hosszú távon, azt majd eldönti a jövő. Tapasztalatom nincs.

F.

2019. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz másokkal, ki mit mond.

1. Élvezd az életed, ha jól érzed magad akkor szexelj minél többet és mond meg neki, hogy mást nem akarsz.

Ha meg ez nem jó neki, akkor igy jártál.


2. Én is amikor 20-onéves voltam, volt egy bnőm, aztán még egy és még egy talán 11-12 egymás után, vagy szexeltünk vagy nem, nem ez volt a lényeg, hanem az, hogy visz e magával az egész vagy nem. És ha ay X-edik randi után már agyaltam és gondolkodtam, hogy jó e ez nekem vagy nem, inkább hagytam és jöhet a következő. Majd jött pl. a 14. és belezúgtunk egymásba és eltelt 5 éve együttélve, szinte a második naptól. Na amig ezt nem érzed, addig ne magyarázz bele senkibe olyat, magadban, ami nincs is benne, ne akard szebbnek látni.


Ez a mottó, szóval élvezkedj kedvedre, ne filóz, hogy mit jó tenni és mit sem. Élj, élvezkedj a többi úgy jön majd magától, hogy észre sem veszed.


Egy tapasztalt vénróka :-)

2019. febr. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Én nem rossz döntésnek nevezném, annál sokkal rosszabbnak. Egyszerűen szólva, nincs önértékelésed, ha ilyesmibe belemész.
2019. febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad már ezt az ömértékelős maszlagot.

Meg is érdemli, aki önértékelésből és büszkeségből él.

Éppen elég dolog van az aéletben amikről le kell mondani az embernek, akkor még ne is élvezkedjen kedvére, hogy az önértékelése a helyén legyen, ugyan már, ez egy akkora baromság.

Ha jólesik neki és szeretné csinálni, hát tegye.


Nézzetek már körül a sok Büszke embert az utcán, húúú de jó nekik mert : Büszkék, közben meg idegbetegek lettek tőle, meg mindentől.

2019. febr. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!