Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy átlagos fiúnak, az a jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos fiúnak, az a jó ha gyorsan vagy ha lassan megy el?

Figyelt kérdés
Lányok erről nektek mi a véleményetek egy Orál kielégités során?

2019. febr. 15. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már az jó neki ha elélvez 😃 orálnál meg aztán tök mindegy ha hamar megy el az lehet a csaj ügyessége is nem csak az hogy kevés ideig bírja 😋
2019. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlagos fiú menjen el átlagos idő alatt.

Legyen következetes

2019. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátnőm imádta csinálni, szóval volt példa egy órás vagy hosszabb kényeztetésre :D 22F
2019. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége (nők és férfiak is) szereti a szexuális izgalom hosszú ideig tartó fenntartását. Ugyanakkor - mint mindenből -. ebből is "megárt" a sok, vagyis hosszú idő után lehangolódik a fiú (és "hatot" mutat az "óramutató).

Ki kell érezni a kellő pillanatot, amikor aztán befejezik.

F.

2019. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tapasztalatból mondom, hogy jobb ha lassabban mész el, de megtanulod kontrollálni, hogy ha kell gyorsabban is tudj.


hidd el, ha gyorsan mész el, azzal mindig csak a baj van

2019. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy átlagos fiúnak az a jó, ha hamar és sokszor megy el
2019. febr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ideálisan az izgalom magas fokát minél gyorsabban el akarjuk érni, majd az elélvezés előtt egy másodperccel megállni, és egy picit várni, amíg csitul az inger, azután folytatni-megállni-folytatni, amíg kibírjuk, végül nagyot élvezünk. Ez a legjobb forgatókönyv, és persze igényli a beszédet a lánnyal, mert csak én tudom megmondani, mikor álljon le, mikor folytassa.

Van olyan nő, akivel ugyanezt meg lehet csinálni nyaláskor, de általában nem, mert nagyon "visszaesnek" a megálláskor.

2019. febr. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
orálnál tapasztalat függő volt már hogy 4-5 perc alatt elélveztem mert olyan ügyes volt a csaj :D 17/f
2019. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!