Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone 7 Plus átlagos használa...

IPhone 7 Plus átlagos használat mellett melegszik és gyorsan merül. A készülék egy napos. Már most elromlott valami?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy iPhone 7 Plus-t,és nagyon könnyen melegszik
2017. márc. 1. 21:00
 1/5 anonim válasza:
Nekem iPhone 7-em van, de én is érzékelem néha, hogy túlmelegszik. Akkor általában leteszem és várok 5-10 percet, utána nincs gond vele. Mit értesz az alatt, hogy gyorsan merül? Én minden este töltöm, de amúgy kibírja a nap végét, többet is bírna szerintem, de mivel este érek haza és munkahelyen nem töltöm, ezért a biztonság kedvéért este töltőre dugom, hogy reggelig teljesen fel legyen töltve.
2017. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a válaszod. Kb. 4 óra hossza alatt merül 80%-ot.Nagyrészt csak zenét hallgattam,viszont egy vadi új iPhone 7 Plusnak nem hinném hogy így kellene "viselkednie".
2017. márc. 2. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baja a telefonnak, ez az a híres ájfón amit mindenki dícsér. :)
2017. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!Lenne még egy kérdésem;Majdnem minden játék akad a telefonon (Real Racing 3,Asphalt 8,stb.).Ennek mi az oka?Más nyelven sem találtam megoldást erre a problémára :(
2017. márc. 2. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd be apple szervízbe add le garanciába ki fogják cserélni nekem is kicserélték és sajnos ez rosszabb lett mint ami volt. Úghogy futjatok mégegy kört. Mellesleg nekem 2napot is kibír, ha nem játszok rajta
2017. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!