Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szexelni akar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexelni akar?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta bejött egy tőlem idősebb férfi. Én 18 vagyok ő pedig 35 és találkoztunk és megfogta a kezem meg simogatta a lábam és a végén meg is ölelt és meg is puszilt és egyfolytában olyanokat mondott hogy nagyon nehéz mellettem kibírni meg azt mondta hogy ha legközelebb találkozunk akkor kellesz legyen egy kis távolság köztünk mivel így nagyon nehéz kibírni én még szűz vagyok És egy kicsit félek attól hogy mi van hogyha csak le akar fektetni és utána vege. Mindig olyanokat mond hogy jól nézek ki azt is mondta hogy szimpatikus vagyok neki illetve egyébként ő adta meg a telefonszámát és aztán igazából ő hívott el kávézni. Egyébként ő még nem tudja hogy szűz vagyok igazából azt sem nagyon akarta elhinni hogy még nem volt barátom és amikor először találkoztunk akkor azt mondta hogy két három alkalommal talán még kibírja de tovább nem hiszi és hát az lenne a kérdésem hogy szerintetek hogyha megbeszélem vele hogy én még szűz vagyok és szeretnék várni akkor ez így jó lesz vagy tényleg csak le akar fektetni és inkább hagyjam ? Vagy esetleg kérdezzem meg tőle konkrétan hogy csak le akar fektetni vagy normális kapcsolatot akar ?

2019. febr. 16. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg csak dugni akar
2019. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Én sem csak dugni akarok! Megismerkedni, és ehhez a szex is hozzá tartozik. Volt szűz barátnőm is és nagyon jó volt vele, és ő is nagyon élvezte.
2019. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rá kérdezhetsz de minek! Szerinted megmondja majd öszintén, hogy csak egy fiatal pipihúsra vágyik? Ne legyél naív!
2019. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Benne van mind a kettő a pakliban. Általánosítás, hogy az ilyen idős férfiak egy korodbeli lánnyal nem házasodni szeretnének első körben.

Ha el tudod fogadni, hogy lehet, hogy csak le akar veled feküdni, néhányszor (jobb esetben), akkor is mindenképp mondd meg neki hogy szűz vagy, így jobban fog rád vigyázni az elsőnél.

Másik dolog, olyannak add oda a szüzességed, aki számít, aki tényleg elveszi az eszed. (Gondolom ha eddig vártál vele akkor innentől kezdve nem akarod az első jöttmenttel eltölteni ezt az alkalmat.) A többi a te döntésed.


23N

2019. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Az én volt barátnőm 20.éves, én 46. 3. évig voltunk együtt. Én sem csak dugni akartam. 2. voltam.
2019. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nem vagy sokkal előrébb ha megkérdezed mert attól még nem biztos hogy az úgy is lesz.


Próbálj olvasni a gesztusaiból. Azzal többre mész

2019. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Komoly kapcsolatot szinte biztos, hogy nem akar, de ha te is akarsz mar szexelni es ugy erzed vonzodsz hozza, akkor mond el neki, hogy még szuz vagy aztan mehet aminek mennie kell
2019. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Ezt csak ugy tudod meg, ha probarateszed.


Mondd el neki oszinten, hogy te meg szuz vagy, es meg par randit szeretnel. Ha belemegy, akkor komolyabb kapcsolatot akar, ha viszomt nem keres, akkor csak szexet akart.


Ha az utobbi, akkor az olyat nem szabad sajnalni, mert ki tudja lehet egy alkalom utan mar fakeonel hagyna. Megkapta amit akart aztan viszlat.

Ezert nem art, ha probara teszed. Ha meg komolyak a szandekai, akkor visszabbfog a tempon, es turelmesen var, mig nem erzi es nem latja rajtad, hogy eljott az ido. Persze ebben az esetben sem sokaig varakoztasd. Az nem biztos, hogy az eleted hatralevo reszet vele fogod leelni, de akkor nem is csak arra kellesz neki...


33N

2019. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Te egyébként járni akarsz vele?
2019. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom, hogy csak meg akar dugni:) Nem mondom, hogy utána nem lesz semmi csak egy alkalom, de nagyon sok függ tőled, hogyan cselekszel!!😉
2019. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!