Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitol fugg hogy egy lany akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol fugg hogy egy lany akar analisan is szexelni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Pont attól, amitől egy férfinál is. Van akit izgat, és van akit nem. Ez ilyen egyszerű.
2019. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van akit izgat. Van, aki a párja kedvéért kipróbálja. Nekem pl. fájdalmas élményem van, nem figyelt rám a párom úgy ahogy kellett volna, úgyhogy nem tudom megpróbálnám-e még 1x. 31/N
2019. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
legalabb megprobaltad. ha erdekel teged akkor remelem eleritek hogy elvezetes legyen neked is az analis szex mint mas noknek es lanyoknak :)
2019. febr. 10. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, még friss az élmény úgyhogy biztos időbe fog telni de megbeszéltük a dolgot. Egyszerűen elvesztette a fejét és durvább volt - hiába szóltam rá. 31/N
2019. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Na az a durva,h szólsz,h fáj,de ő "elveszti" a fejét... És csak durvul... :/

Elveszthetné a fejét ténylegesen az ilyen pasi!

2019. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!