Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor nem működik a szex két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nem működik a szex két ember között?

Figyelt kérdés

Még nem voltam együtt senkivel, a kérdés elméleti. Sokat gondolkodtam azon, hogyha lesz valaha egy hosszútávú kapcsolatom, és ha nagyon szerelmes leszek, létezik hogy nem működik két ember között a szex?

És ha igen, ez mitől függ?

Tudom hogy egy kapcsolatban nagyon fontos az intimitás, és tökre félek, hogy hiába vagyok nagyon szerelmes, nem passzolunk, vagy én nem vagyok elég jó..

Könnyen egymásra tud hangolódni két ember, vagy ehhez tényleg az kell hogy egymáshoz "alkalmazkodjanak"?



2019. febr. 16. 22:14
 1/9 Spiritrobber ***** válasza:

Ha arra gondolsz, hogy kitapasztalják mit és hogy szeret a másik az kommunikációval nem jelent nagy problémát alap és normál esetben.

De attól, hogy ezt kölcsönösen tudjátok még nem feltétlenül lesz oltári élmény a dolog mert sok olyan változó is van amit nem nagyon tudtok befolyásolni.

Pl a libidó a szexuális nyitottság dolgokra vagy szimplán biológiailag nem passzoltok eléggé.

2019. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nálam a szabályfanatizmus ami az önzésből fakad tudja megölni.

pl adott egy dolog,legyen az a farokverés de lehetne akármi más is.

megkérem húzogassa egy kicsit,erre közli,hogy nem,mert ehhez neki nincsen kedve,meg neki ez nem jó.

szóval egy pillanatra sem gondol bele abba,hogy esetleg azért kellene mert nekem jó ez.

és akkor ez behelyettesíthető akármi másra is a lényeg a teljesen fejletlen empatikus készsége ami kizárja,hogy önzetlenül adjon.

2019. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A GyK nem reprezentatív fóruma az egészséges, köznapi szexualitásnak, ide sokszor a problémások írnak, meg a mesélők, meg a szexuális izgalmat kereső fantáziálók.

A valóságban a szex két ember között leggyakrabban jól működik, a kezdeti ügyetlenkedéseket leszámítva. Különösen, ha megvannak az érzelmek is, szerelemben szinte sosincsenek problémák, meg tudják beszélni, nincsenek gátlások.

Szóval ne aggódj előre! :-)

2019. febr. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi szerelmesen egy hónapig ügyetlenkedtünk. Egyszerűen nem ment, mindkettőnkben voltak gátlások. Elgondolkodtunk azon, hogy vajon mi lesz, ha egyszerűen nem illünk össze odalent, de nyilván mivel szerelmesek voltunk, bíztunk benne, hogy menni fog. Aztán egy hónap után sikerült. Utána már semmi probléma nem volt, egy évig voltunk együtt. :)
2019. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor működik két ember között a szex, ha megvan a kellő vonzalom a másik irányában (ez nem egyenlő a szerelemmel), illetve azonosak a szexuális igényeik, hasonló a személyiségük. Értsd ez alatt azt, hogy ha az egyik fél abszolút nem szenvedélyes, éppen ellenkezőleg, a másik meg a másik véglet, teli van szenvedéllyel, az a kapcsolat soha nem fog hosszútávon szexuálisan működni. Vagy ha az egyik félnél nem fér bele az orális szex, a másiknál meg alap, ezt sem fog hosszútávon működni. Vagy ha az egyik szereti a változatosságot, a másik meg abszolút a kialakított, megszokott dolgokat, helyzeteket szereti, az sem fog működni hosszútávon. Ha bármennyire is kedveli, szereti két ember egymást, ha nem vonzódik testileg a másikhoz, akkor sem fog működni a szex hosszútávon.
2019. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Méretekből adódóan is lehet. Túl nagy/kicsi vagy a lány túl szűk/tág.
2019. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor működik, ha mindketten a másikat tartjátok fontosnak és igyekeztek mindent megtenni a másikért :)

Na ez a baj a barátnőmmel is, én próbálom minden vágyát teljesíteni, de ő mindig kifogásokat vagy kiskapukat vagy letudja azzal, hogy "írjuk a többihez" amikor nagyon jól tudjuk hogy nem fogja soha még egy töredékét sem megadni :(

2020. jan. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem működik akkor vagy otthagyod, vagy hozzászoksz. A vicces az egészben az, hogy a többség az utóbbit választja.
2020. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt írja valaki, hogy nem passzolnak "odalent"!

Hát az nagyobb baj ha a fejek nem passzolnak fent. 2 jó fej ember megoldja a szexuális problémáit is, de két hülye ha "odalent" passzolna is nem biztos hogy sokáig együtt tud maradni. Főleg akkor ha csak az egyik nagyon hülye!

A szex tanulható, sőt tanulni kell. A lányoknak még az orgazmuskészséget is ki kell fejleszteni. Aztán hogy ezt egyedül csinálja 10+ évesen, vagy szerencsétlenkedik egy szexanalfabétával 25 évesen, az rajta áll.

2021. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!