Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a szeretővel jó a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretővel jó a szex, otthon a párját már nem kívánja annyira az ember?

Figyelt kérdés
Előfordult, hogy fel se állt rá vagy nem sikerült elélvezni?
2019. jan. 17. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Attól, hogy töröltetsz egy választ, még gerinctelen maradsz.

Ha a párod otthon már nem kell, unod, stb, akkor hagyd el.

Ez a legaljasabb dolog, amit a partnereddel tehetsz.

Nem is érdemled meg, hogy valaki szeressen.

2019. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Az okos ember először a háztájit tartja karban!

Ha az után is van felesleg, akkor lehet idegent a tenyésztésbe bevonni:)

2019. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát mit mondjak,miután közölte hogy kár hogy nem nagyobb a farkam és éveken át elutasított és évekkel később a fejemhez vágta hogy a munkahelyén évekkel előtte valakivel hetyegett azóta nem.Hozzáteszem nem férek bele rendesen,nem passzolunk.
2019. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Két oldala van az éremnek:


Egyrészt férfiként pl. jó érzés a szexuális változatosság. Tehát hogy egyszerre, egy időszakban több szexpartnered van. És volt ilyen, hogy délután szexeltem a szeretőmmel, majd ennek a gondolatára nagyon beindultam, hogy ilyen vonzó vagyok, hogy egyszerre több nő is kíván, velem akar lenni, ezért este jól elkaptam a barátnőmet is.


Másrészt ott van, amit te is írsz, hogy sajnos a szerető tartása nem oldja meg a kapcsolaton belüli problémákat. A barátnőm nyafizó, kényeskedő természete, szexbeni gátlásossága sajnos nem múlt el, ezért a kapcsolatunk vége felé a fiatal korom ellenére volt olyan, hogy nem állt a farkam rendesen vele való szex közben. Én lepődtem meg elsőként a dolgon.

2019. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es, asszem az a csajod miatt nem állt fel, nem a szeretőd miatt.

Kérdező szerintem arra gondol, hogy ha már valaki kielégült a szeretővel, akkor otthon már nem kívánja a párját.

2019. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Ja értem.


Ááá, férfiként nem hiszem, hogy van ilyen. Engem nagyon begerjesztett a szexuális változatosság gondolata, még szívesebben is szexeltem a barátnőmmel, miután a szeretőmmel csináltam, mintha csak simán a barátnőm lett volna.


Ezt mondjuk akkor tudom elképzelni, ha egy férfi nagyon sokat dolgozik, leterhelt és ezek miatt kevesebb szexre van kedve, mintha kipihentebb lenne.

2019. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Általában fellendül az otthoni entyempentyem is a friss energiáknak és a bűntudatnak köszönhetően.
2019. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a férfiak nagyon különböznek :(
2019. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!