Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányt mi vonz egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányt mi vonz egy idősebb férfihoz? Meddig megy el nála és mit vár?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 22:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Engem az vonz h az idősebb férfiak elég tapasztaltak, tudják h mi kell egy nőnek, h kell eljuttatni a csúcsra,és igazi férfiként viselkednek. Udvariasak, bókolnak,szélesebb az érdeklődési körük stb. Nem mint a mostani fiatal fiúk h azonnal megakarnak dugni.


Mit várok? Azt h kielégítse minden vágyamat szex terén.

2019. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
11%
Általában apakomplexus okozza a vonzalmat. Az ilyen lányokra nagy hatással van a tapasztalt, bölcs tanító képzete, amit a férfi ki is tud használni. Ugyanakkor a lányok is ki tudják használni a helyzetet. Jobb vigyázni mindkét félnek, szerintem egy ilyen kapcsolatban sokkal kevesebb bizalomnak van helye, mint kisebb korkülönbségnél.
2019. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
90%
Talán az, hogy tapasztaltabb és más, értelmesebb dolgok foglalkoztatják... de ahhoz a lánynak is érettebbnek kell lennie pszichikailag, hogy egy idősebb férfival jàrjon... az én párom 24 évvel idősebb nálam 23/L
2019. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
18%
A pénztárca vastagsága. Aki nem ezt mondja, az csak hazudik.
2019. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%
A tapasztalat a biztonság az őszinteség.
2019. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%

Ok sokkal megwrtobbek

Nem tudom elmondani h mi tetszik bennük.....

De egy fiatal kifejezetten taszít

2019. febr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%
Egy érett férfi az nem ugyan az mint egy fiatal fiúcska aki idétlenkedik.
2019. febr. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
17%

Előttem lévő három milyen szép szavakkal próbál magyarázkodni, hogy nem a pénztárca miatt választott legalább két évtizeddel idősebb pasit magának. Nagyon ügyelnek arra, hogy mások előtt nehogy pénzéhes ribinek tűnjenek.

Az egyetlen dolgot felejtették el hogy ha már felvállalják magukat egy sugar daddy oldalán onnantól kezdve mondhatnak akármit, a társadalomnak meglesz a pontos véleménye róluk. :)

2019. febr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%
#8, nem irígyellek, neked sose volt szerelmed, ugye? Nőd lehetett, de nem voltál vele mély érzelmi kapcsolatban, csak olyan hoci-nesze viszonyban, ahol, ha valami nem stimmel, keresel mást.
2019. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom de engem imádnak. 38/F
2019. febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!