Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szilikon cicis lányok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikon cicis lányok! Nektek imponál, ha valaki azért is akar veletek összejönni, mert implantot viseltek?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam plasztikázott mellű lánnyal, de nagyon kíváncsi vagyok. Persze, nem csak kipróbálni akarom, ha tetszik az élmény együtt is maradnék vele. Mennyire fontos, hogy a partneretek rajongjon a cicitekért? Zavar, hogy nem igazi, amit csodálnak, vagy inkább élvezitek hogy minden férfi megbámulja a kebleitek, és így végső soron hódítotok?

2019. febr. 18. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2019. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

" Persze, nem csak kipróbálni akarom, ha tetszik az élmény együtt is maradnék vele."

Igazán hízelgő megfogalmazás.

2019. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Hogyne! Tetszik nagyon! Nem is kellene hogy velem járj, csak a csöcseimnek légy a gazdája!
2019. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik sértőre sikeredett a kérdésem, pedig bizisten nem annak szántam. A komplexusok tehát nem hogy eltűntek volna, de tovább fokozódtak. Hát ezért kár volt annyi pénzt kidobni, meg a tortúrát végig csinálni. Ja, hogy nem a ti pénztárcátok bánta? A csöcsgazdás megjegyzés is erre akar célozni?

Lehetne, hogy olyan is válaszoljon, akinek nem a béka segge alatt van az önbizalma, nem lelki sérült, egyszerűen csak szeretne még jobban kinézni, szexuálisan hódítani, és értékeli, ha értékelik az igyekezetét?

2019. febr. 18. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező: ha nem érted az iróniát, akkor ne vágj vissza ugyanúgy mint amiért kaptad.... Értem?


De hogy értsd: te a szilikonos csajokat eszköznek tekinted, s egy kicsi esélyt adsz arra, hogyha tetszik NEKED a szilikonos cici és a csaj is SZERINTED normális, akkor megengeded neki, hogy veled maradjon fixen. - Kb. így lehet érteni amit eddig írtál. Szerinted erre fogsz kapni normális választ??????

.

na ugye, most már érted.

2019. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az, hogy te így érted nem azt jelenti, hogy így kell érteni. Nyilván értelmezési problémáid vannak, mert frusztrált vagy, mert rád nem kíváncsi senki.

Nem tekintek senkit eszköznek, épp ellenkezőleg: vonzónak tartom a szilikonos melleket, ez ki kellett derüljön a kérdésből. Ha te mégsem érted, akkor retardált vagy. Továbbiakban kímélj meg a destruktív kommentektől!

Továbbra is kíváncsi vagyok azonban előítéletektől mentes, lelkileg kiegyensúlyozott, csinos, szép plasztikázott mellű hölgyekre.

2019. febr. 18. 23:27
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, bár kétlem, hogy átmenne az üzenet, mert egy kevélységgel átitatott, elég rinocéroszvalagvastag bőrön kellene átjutnia, és ekkora egóig nem is biztos, hogy felér. Szövegértelmezési gondjai nem hiszem, hogy bárkinek vannak a válaszadók közül, sajnos pont, hogy te küzdesz ezzel a kihívással a válaszodból kiindulva. Felteszel egy hipotézist, majd nem tetszenek a válaszok és az önmagad által felállított elképzelésed erősíted, holott csak annyit kellene megérteni, hogy senki sem a szilikonmelle miatt érzi magát alkalmas egy párkapcsolatra vagy, hogy partnere legyen akárkinek. Remélem nem a felsőoktatásban vagy kutatóként tevékenykedsz, akkor már értem, miért érik támadások szerencsétlen, jobb sorsra érdemes intezményeinket.
2019. febr. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szilikon cicim, és elégedett vagyok a tettesemmel, de én is úgy értettem, ahogy az 5-s mondta.

neked kell két szilikon cici, egy csinos nő.

De úgy kezeled a személyt, mint gazdatestet, nagyon tárgyiasan írod le.

2019. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Tehát ha egy szilikonos lány kéri ki magának a stílusodat, akkor annak rossz a testképe.

Ha egy természetes lány mondja azt, hogy sértő a stílusod, akkor meg nincs is köze hozzá.

Van olyan lehetséges válasz, amit elfogadsz?

Vagy csak az igenlő válasz a jó válasz?

2019. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem hagyjátok, tipikus ferfi, aki fullos extra műnőt akar, de ő kozben meg egy hanyadek :)
2019. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!