Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek sehogysem akar összejönni az orgazmus?

Figyelt kérdés

(én vagyok a srác)

Felszedtem egy csajt, nem kapcsolat, inkább csak szórakozás, mindkettőnk részéről.

21 éves, kevés partnere volt eddig, de nem képes eljutni az orgazmusig.

Véleményem szerint nem miattam nem sikerül neki, ő is tudja magáról hogy sráccal még sosem jött össze neki, sem behatolásnál, sem orálnál.. Mitől lehet ez? Másnál is történt hasonló?


És még mielőtt mondanátok hogy velem van a gond, fél órás (jó) nyalás és félórás menet sem volt neki elég ahhoz hogy a csúcsra jusson, úgyhogy rajtam nem múlik. De valahogy nem akar összejönni :(


Tanácsokat várok



2017. jan. 21. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Tanulj tőle.


23/L

2017. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok én is a válaszokra
2017. jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy nonek vadidegennel sokkal nehezebb ...

Nincs meg a plusz amitol lenne

2017. jan. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt meg soha
2017. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" ő is tudja magáról hogy sráccal még sosem jött össze neki,"

Csajjal igen?

2017. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hirtelen megijedtem, hogy rólam van szó, mert minden stimmel, még a kor is :)

Sajnos én azt hiszem, hogy nem ismerem még elég jol a testem, bár neken vibrátorral csiklóorgazmusom szokott lenni, de semmi más módon, soha.

Brutál érzekeny a csiklóm és egy idő után fáj is, ha piszkálják. Hüvelybe pedig fáj, mivel a szűzhártyám maradványa útban van kicsit.


Nos.. beszélgessetek sokat, intim helyzetben, sötétben, esetleg iszogatás utan, hogy megnyíljon éd nagyon sok türelem, kísérletezés, éreztesd vele, hogy fontos, hogy neki is jó legyen.

2017. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálom szépen összefoglalni. A természet kicsit igazságtalan a nőkkel. Az utód létrehozásához gyakorlatilag nélkülözhetetlen a férfi orgazmusa, így a természet eredendően megadta neki ezt a képességet. A nő orgazmusa nem feltétlenül szükséges a teherbe eséshez, ezért nem is eredendő dolog. De a teremtőbe szorult némi jóindulat is: az orgazmus képességének lehetősége ott van minden nőben, csak saját magának ki kell fejleszteni ezt. Saját magának kell megtanítania testét erre. Másképp nem alakul ki benne fiziológiásan az orgazmus mechanizmusa. A férfi/partner csak beindítja, elindítja, kiváltja az orgazmust. Aki nőnek a teste még nem tanulta meg az orgazmust, mással sem fog vele megtörténni. A természet igazságához tartozik az is, hogy szerintem a női orgazmus mélyebb, hosszabb, erőteljesebb, mint a férfié.
2017. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!