Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buliba miért ribis miniszoknya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliba miért ribis miniszoknyaban mennem egyesek szerint? 18/L

Figyelt kérdés
Harisnya is szokott lenni alatta úgyhogy nem látni alá teljesen.

2019. febr. 19. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem érteni tied kérdés.
2019. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz sztereotípia. Mert a lábak szépek, és izgatóak, és ezzel úgymond fel akarod hívni a kanok figyelmét, hogy nálad szabad a pálya. Mintha csak a melleidet pakolnád ki.
2019. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Buliba miért ribis miniszoknyában mennek egyesek szerintetek?


Szerintem így akarta leírni. Amúgy kétszer kellett elolvasnom ahhoz, hogy összerakjam. Fogalmazás kérdése, ugye...


Mert úgy érzik jól magukat, menőnek érzik magukat... Figyelmet szeretnének, esetleg tudat alatt azért akar mindenképpen felszedni valakit - akár csak egy éjszakára -, hogy azalatt az idő alatt egy benne tátongó űrt kitöltsön. Vagy csak szimplán dughatnékja van. Ezer lehetőség van... Pszichológiát is mélyebben bele lehetne vinni, jobban, mint ahogy azt az előbb tettem. Az is lehet, hogy megerősítést akarnak. Stb, stb, stb.


L

2019. febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ne foglalkozz az ilyen előítéletekkel és menj nyugodtan miniben. Szoknya, ruha, légy nőies.
2019. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Szoknya, ruha, légy nőies, óvszert a pasik szoktak vinni, de nem árt ha nálad is van.
2019. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Ezt én sem értettem amikor azért lekurwáztak csak mert forronaciban meg kis trikoban mentem bulizni a 40 fokban
2019. febr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert ha van valami akció hamar hozzáférni a klitoriszhoz. Röviden ennyi.
2019. febr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Próbáld combfixel bugyi nélkül
2019. febr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#3-as: abszolút nem ez volt a kérdés, te tanulj meg olvasni szerintem, a kérdező helyesen fogalmazott :) Az volf a kérdés, hogy egyesek szerint miért ribis miniszoknyába járni bulizni?

Mert a lábaktól egyből a szexre asszociálnak, pedig nadrágban és hosszú ujjúban is lehet valaki ribi, nem ezen múlik. Azt vedd fel, amiben jól érzed magad.

2019. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a kedves valaszokat es hogy tamogattok az ilyen oltozkodesben :)
2019. febr. 22. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!