Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok az baj ha egy pasi túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az baj ha egy pasi túl sokat kényeztet a nyelvével?

Figyelt kérdés

Előző barátnőm azt mondta hogy részben azért szakít mert szerinte túl sokat nyalok és az nem férfias. Én azt hittem hogy ez jó (másrészről én is imádom csinálni) és erre vágynak.

28F


2019. febr. 20. 12:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ami túl, az baj.

Amúgy nyilvánvalóan kamukérdésről van szó, azt hiszed, majd özönlenek a privátok kiéhezett lányoktól. Nem fognak.

2019. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más és más. Nekem meg pont az ellenkezője volt. Az én barátnőm jobban szerette a nyalást,mint a rendes szexet.F.
2019. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ne magadból indulj ki..
2019. febr. 20. 12:10
 4/17 anonim ***** válasza:

Totál nem izgat a nyalás, nem élvezem.


Nem kérek privit

2019. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4es, ez is egy vélemény, köszi:)
2019. febr. 20. 12:16
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy kifogás. Mondjuk ha inkább nyalod szex helyett akkor meg azért kifogásolja mert szexet akar nem nyalást.
2019. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem csak nyalás volt, de szerettem minden alkalommal kényzetetni és nem csak 1 percig. volt hogy lepippantott és cserébe mindig felajánlottam a nyalást de nem élt vele.
2019. febr. 20. 12:20
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha csk nyalna az zavarna engem is de ha addig nyal mig elélvezek addig jó, utánna mehet a szex nem kell tovább nyalnia
2019. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Személy szerint azt gondolom, nincs szexibb annál, ha egy pasi szeret nyalni, és t ényleg lelkesen csinálja. De hogy más lányoknál ez hogy van, azt nem tudom. Van, aki nem igényli, van, aki igen, és ők is eltérő mennyiségben.
2019. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-es ! végre egy értelmes lány:D
2019. febr. 20. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!