Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok az baj ha egy pasi túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az baj ha egy pasi túl sokat kényeztet a nyelvével?

Figyelt kérdés

Előző barátnőm azt mondta hogy részben azért szakít mert szerinte túl sokat nyalok és az nem férfias. Én azt hittem hogy ez jó (másrészről én is imádom csinálni) és erre vágynak.

28F


2019. febr. 20. 12:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért csak az az értelmes válasz, ami neked szimpatikus?
2019. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Lesarkítottam, értelmes mindegyik, de ha egy lány szereti amit én is akkor az szimpi
2019. febr. 20. 13:03
 13/17 anonim ***** válasza:

tudod van az a szint, amikor még jól esik egy orál szex, bemelegítő, felpörgeti az eseményeket, már alig várod, hogy legyen szex, kellőképpen fel vagy húzva.


És vannak olyanok akik valamiért nagyon hosszan akarnak orálozni, sőt, az nekik a szex csúcspontja. Én is szeretem az orált, de mint előjáték főleg, utána viszont tomboljunk.

És ha túl sokáig elhúzódik, visszanyom a másik, mert még akarja csinálni 10-20-30 percig, akkor már ott vagy, hogy "oké, ő nem az én örömömre csinálja az orált, hanem ő élvezi és nem érdekli, hogy nekem ennyi elég volt"

2019. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
En jobban szeretem az oralt mint magat a szexet úgyhogy nalam nem lenne akadály.
2019. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az orált. Kellemes, kellemes, de beindulni nem tudok tőle. Az meg végképp kiakaszt, amikor erőlteti a férfi. Néha azt érzem, azért erőltetik annyira, mert nem bírják a közösülést elég ideig és nem akarják kielégületlenül hagyni a nőt. Csak hát van olyan nő, akit a közösülés izgat és minél tovább.
2019. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én 2 okból szoktam mondani, hogy hagyjuk abba az orált:

1) nem jól nyalt a srác

2) túl jól nyalt, már rengetegszer elélveztem és még mindig nem hagyta abba, így mire a lényeghez értünk, már teljesen ki voltam elégülve,így az már nem volt olyan jó. Ezt mindig egyeztetni kell közben vagy előtte, mert hangulatfüggő is, hogy éppen milyen szexre vágyik az ember.

És szerintem abszolút férfias.:)

2019. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én imádom ha nyalnak 😊
2019. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!