Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teltkarcsú lányok! Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltkarcsú lányok! Hogyan aránylik a testetek? Szexbombává tesz titeket az extra méret?

Figyelt kérdés
Mostanában megint nem csak a vékony alkat divatos, úgy vettem észre. Vannak kimondottan curvy modellek is. Nekem akkor tetszik a telt alkat, ha nagy formás kerek fenék jellemzi, vagy hasonló adottságú mellek, esetleg mindkettő egyszerre. Kíváncsi lennék nektek milyen típusú férfiak tetszenek, és hogy van-e köztetek olyan, aki nem csak nagy, de hatalmas méretekkel rendelkezik?

2019. febr. 20. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát,nekem elėg extra mėreteim vannak.37-es a lábam.
2019. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
AZ jó ha vagy 60 literes bugyit hord valaki.
2019. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Remélem azzal mindenki tisztában van, hogy a teltkarcsú NEM azt jelenti, hogy van rajta felesleg vagy pedig valami szinoníma a molettre. A teltkarcsú nőnek csak nagy melle és feneke van de a hasa lapos, ez az egyik legritkább forma.
2019. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Teltkarcsú 😂 még egy ilyen s'gg szót... Kb mint a heteroszexualis leszbikus.. 🤢🤮
2019. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

170/65 vagyok,elég nagy a mellem és fenekem,combom. Hasam lapos. De nem érzem így jól magam,mert mindig kb velem egymagas férfiakkal jövök össze,akik nem túl nagy darabok.

Egyébként ahhoz ,hogy nőnek érezzem magam a tőlem magasabb és szélesebb ,nagyobb darab férfiak vonzanának.

2019. febr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Formas, nagy fenek, pici poci, atlagos mellek
2019. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lapos poci, formás nagyobb fenek, átlagos cici, formas kicsit vastagabb combok és sokkal jobban érzem magam, hogy nem vagyok az a tipikus vékony alkat :)
2019. márc. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem sajna a zsír arányosan oszlik mindenhova. A majdnem 30cm megvan a derekam és a fenekem között. Egy éve még 90-63 90 voltam. Volt egy szar évem. Most 10cm rájött mindenre, amit tornászhatok lefele.

A nagyobb fenék imponáló számomra magamon. Szexi. Mellem nagy, de mű.

160cm vagyok. Normálnak mondanám a testalkatom, vagy homokóra alkatnak általában, de jelenleg most teltkarcsú... vagy "chubby". Passz.

Mivel nem érzem magam jól a testemben, így edzek és diétázok.

A kérdésed felszínes, így a belbecst most félretolva a magasabb férfiak jönnek be, hogy kislánynak érezhessem magam. Nagyon izgatnak a férfi kezek. Nem a túlgyúrt. Szeretem az ereket látni és szeretem, ha van benne erő.

Egyéb iránt a belbecs dominál és alakítja a szememben tökèletessé a külcsínyt.

Bár a szőke kèk szemű Adoniszok sosem voltak az eseteim, azért azt hozzáteszem.

2020. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!