Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vettem észre ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre ezt a furcsa jelenséget a legnagyobb szexpartner, lakásos prosti kereső oldalon?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy, másfél évben a XIII. kerületből (konkrétabban Westend környéke) volt vagy 30+ olyan hírdetés (némelyik maradandó, némelyiket hamar leszedik) ami kicsit furcsa és a kerületen túl van bennük más, több eggyező dolog is...

Például minden ilyen hirdető neve kicsinyítve van, mint Vivykee, Andykaa, stb. de ezek most csak fiktív példák.

Minden ilyen hírdetésnél gyanúsan alacsony magasság és testsúly van feltűntetve, pl. 149 cm és 40 kg. Továbbá az összes ilyen hírdető 18 évesnek van megjelölve, mivel arccal hírdetnek azt nem hiszem, hogy fiatalkorúak lennének...

Ezeknél a hírdetéseknél mind el van fogadva alapként (fehérrel) MINDEN a vállalások közül, az értékelések pedig le vannak tíltva.

Ami a legfurcsább, hogy nem mind, de a hirdető csajok még sokszor hasonlítanak is egymásra...

2 telefont haszánlnak, mert ezeknél a hírdetéseknél ugyanaz a szám van, vagyis nem egyszerre mindkettő, de szerintem ez akkor is egy csoport, akik egy helyről hírdetnek.

De vajon hogy lehet ekkora csoport egy helyen?

És miért tűnik el némelyik hírdetés pár hét/hónap után?


Más is észrevette már?


2019. febr. 20. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ezzel inditod a napod, melyik a kakuktojas?
2019. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak te vetted észre.
2019. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert kamuk. Ezt mindenki tudja.
2019. febr. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!