Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok vannak köztetek sub...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brosway27 kérdése:

Lányok vannak köztetek sub beállítottságú hölgyek akik valóban élvezik, ha alárendeltek lehetnek és a férfi uralkodik rajtuk és határozottan irányít?

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok, dominánsnak tartom magam de sajnos nem találok olyan partnert aki élvezné a dolgot...kezdem azt hinni bennem van a hiba és valóban fura dolgaim vannak...
2019. febr. 21. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz ajtó(ko)n kopogtatsz.
2019. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor higyjėl magadban továbbra is.Jò uton jársz abban,hogy benned van a hiba.Megsugom hogy nyaktòl felfelė.
2019. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én élvezném de ilyen férfival meg nem volt dolgom és most foglalt is vagyok.

biztos van ilyen nő aki élvezné csak rossz helyen keresgélsz.

azt ne kérdezd merre keress :D neten ha vannak ilyen csoportok, ott tuti találsz.

2019. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
visszafogottan szeretem ha dominál a párom, de semmi fájdalmas vagy ilyesztő...
2019. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ja igen ez a felület és vágyid elég parák együtt. biztos akad a célodnak megfelelő oldal
2019. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sztem nincs benned hiba, csak még nem találtad meg a hozzád illő embert.


Amúgy igen, vannak ilyen csajok.


L

2019. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, a hülye válaszokat kérem mellőzétek, első sorban hölgyek véleménye érdekel...vagy volt valakinek ilyen élménye? :)
2019. febr. 21. 21:52
 8/8 anonim ***** válasza:

En ferfiasnak tartom es felizgat, ha hatarozott a partnerem.

Csak ugy instrualgasson, pakoljon, hogy a vegen nekem is jo legyen.

Pl imadom szopni. Ha eroteljesen lenyom, tudtomra adja, hogy azt akarja, meg jobban izgat.

2019. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!