Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy ez befolyásolta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ez befolyásolta az egész napomat?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, sok időt töltünk együtt, mindig kedves velem, megértő. Egyébként nem az esetem, de tetszik, hogy férfiasabb lett, többek között, hogy lett borostája. A tegnapi éjjeli álmom is ehhez kapcsolódik.Azt álmodtam, hogy egy puha fehér ágyon ülök, és ő mögém jön, megmarkolja a melleim és csókolgatja a nyakamat. Álmomban éreztem a borostáját is a nyakamon, és olyan nagyon bizsergető érzés volt hogy fel is ébredtem rá. Egész nap úgymond "máshogy" néztem emiatt a fiú haveromra. Ez normális?

18/L


2019. febr. 22. 16:17
 1/5 StevenUp ***** válasza:
0%
Párnahuzatot kellene cserélned, lehet azt érezted
2019. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, ilyen nekem is volt már többször, vagy legalábbis hasonló.

Kérdés, hogy tényleg vonzódsz-e hozzá vagy csak inkább elméletben volt ez jó, meg stb..

2019. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagy lány lettél.

Miért ne lenne normális.

2019. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, szintlépés lesz :)
2019. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális.
2019. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!