Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy egész életemb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egész életemben csak azért sikerült ducibb lányokkal összejönnöm (5), mert nem vagyok annyira jó pasi? 30f

Figyelt kérdés
Nem ítélkezek, de valahogy vékony lányt sosem tudtam megismerni, igaz, hogy mindig csak neten próbálkoztam, mert a környezetemben nem igazán vannak nők.
2019. jan. 25. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem sose sikerült egy duci lánnyal se összejönni, pedig mindig is ki akartam próbálni :D

Szóval nincs kapcsolat a jó pasi és a duci lányok között.

2019. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hol ismerkedsz?
2019. jan. 25. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Kint az utcán. Minden barátnőmet így ismertem meg.
2019. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy egész életemben csak azért sikerült ducibb lányokkal összejönnöm


Lehetséges, hogy egész életemben azért sikerült csak ducibb lányokkal összejönnöm


Csak azért ,vagy azért csak. Nem mindegy hol a csak Pityu.

2019. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért egy duci lány nem lehet szép és vonzó?

Van olyan, aki húsos, de jó pár vékony lánynál szebb.

2019. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves #4-es ebben az esetben pont, hogy mindegy.
2019. jan. 25. 17:40
 7/8 A kérdező kommentje:
#5: de igen, csak olyannal jöttem össze, aki nagyon is vonzó volt számomra. Direkt írtam, hogy nem ítélkezek, velük is jó volt, de sosem sikerült vékony lánnyal összejönnöm.
2019. jan. 25. 17:41
 8/8 anonim válasza:
Exem 2 duci lánnyal is csalt :) vékony vagyok "modell alkat" Gyűlölöm. Pont mint a ducikat :)
2019. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!