Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyeim, mi erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyeim, mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi esetleg nehezen, vagy sehogy nem megy el az első együttlét alatt, az titeket, hogy érint, mit gondoltok?


Nemrég volt egy kalandom, de nem élveztem el. Valószínűleg a hölgy ezt nem vette túl jól. Kicsit rá is görcsöltem, és alapból olyan vagyok, hogy kell nekem, hogy a nő is elélvezzen, akár többször is.

Kicsit zavar, hogy nehezen megyek el, de nem tudok vele mit tenni.


Szóval mi erről a véleményetek, tapasztalatotok?



2019. febr. 23. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom ugyanilyen. Engem nem zavart a kapcsolat elején sem, mert szeretem a hosszú szexet, és így szerintem mindkettőnknek jobb.
2019. febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a párod eleinte, hogy állt hozzá ehhez a dologhoz? Hogyan tisztáztátok le ezt a dolgot?
2019. febr. 23. 00:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy érezném szar vagyok és nem bírok kielégíteni egy pasit
2019. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: De megpróbálnád vele egy másik alkalommal az egészet? Akkor nyilván már feloldottabb a helyzet.
2019. febr. 23. 00:33
 5/7 Boszorkány_ ***** válasza:
Nekem sajnos lehangoló lenne és rosszul esne.
2019. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Barátommal nekem volt ilyen párszor az évek alatt, én kielégültem, de ő nem. Bizonyosan az is benne volt, hogy rástresszelt, mert valamiért mindig azon van, hogy én menjek el előbb, annak ellenére, hogy ezt nem várom el tőle. +Nagyon kimerült volt. Természetesen zavart, mert rögtön úgy gondoltam, valamit rosszul csinálhattam vagy nem vagyok neki elég izgató. :) Gondolom ezt az aggodalmat láthatta rajtam szex után, olyankor ő magától mondta mosolyogva, hogy ne haragudjak, csak nagyon fáradt, most nehezebb neki. Ha nem mondta volna, valószínűleg így vagy úgy rákérdezek később és megbeszéljük. :)

Nincs ebben semmi, másnap ilyenkor frissen, kipihenve édes a rájátszás. :) Emberek vagyunk elvégre, nem robotok, akár stresszről akár kimerültségről legyen szó.


24L

2019. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak nem akarom, hogy emiatt bárki is rosszul érezze magát. Akarom a nőket, csak egyszerűen nehezen megy ez.
2019. febr. 23. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!