Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorodom a nőktől, gusztustal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a nőktől, gusztustalannak tartom őket, ez miért lepi meg az embereket? 22F

Figyelt kérdés

Ha ránézek valakire az utcán, tömegközlekedésen, konditerembe, előjön bennem hogy biztos már lesz*pott 4-5 embert, ilyenkor megjegyzem mindig hogy más ember hogy tud megcsókolni egy nőt, aki mondjuk már előtte is 2-3 kapcsolaton túl volt. Hányan dugták már meg és ez számomra gusztustalan és nem tudnék egy lányhoz sem hozzá érni.


Évekkel ezelőtt valami megrendült bennem a lányok iránt és azóta van jelen ez az állapot.



2019. febr. 23. 10:59
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
6%
Egyáltalán nem meglepő. Amilyernek a mai "hölgyek", csodálom, hogy én még nem undorodtam meg tőlük.
2019. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:

Halottam már ilyen sztorit, de jó kérdés hogy neked mit kellene tenned..

Abszolút nem akarsz kapcsolatot vagy?


Mondjuk, nekem inkább az ilyen stilús nem jön be mintsem a lányok vagy a nők.

2019. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromat megdugták előttem több, mint 20-an és ennél többet szopott le, de ez engem nem zavar. Az elején féltékeny voltam erre egy kicsit, de már megszoktam a gondolatot. Tény, hogy mellettem is megdugták már páran, és leszopott még párat. :D
2019. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Nem akarok kapcsolatot emiatt sem.


#3: Ehhez csak gratulálni tudok.

2019. febr. 23. 11:08
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem akarunk beszélni, hogy milyen undorítóak a fiúk? Vajon hány nőnek tették be előttünk stb. Mindkét nemben találunk ilyet is, olyat is....
2019. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Engem nem zavar, de közömbösnek se találom. Vagy féltékeny vagyok erre, vagy izgat, de inkább mindkettő. Volt pár hármasunk is, úgyhogy élőben megnézhettem, mennyire élvezi ahogyan dugják (nagyon). Szeretem nézni. (Viszont cserébe nem vagyok egy féltékeny terrorista – amit a nők amúgy nem nagyon értékelnek.)
2019. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
A száj és hüvely tisztítja magát. Nem közvetlenül a másikkal való aktus után kell szexelni. Ezt én sem tudnám megtenni, de ettől függetlenül még imádom a nőket és ha mód van rá, szexelek.
2019. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
#7: Ezekkel tisztában vagyok de akkor sem tudnék hozzájuk nyúlni.
2019. febr. 23. 11:18
 9/50 anonim ***** válasza:

Keress szűz lányt. Ezek szerint te is szűz vagy, igy kihangsúlyozhatod, sőt alapfeltételnek "szabhatod".

De ez csak is úgy teheted meg ha te se jössz össze soha senki mással.

2019. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
akkor keress fiut,jol szo.pnak es jo szuk a popojuk
2019. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!