Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogok kelleni úgy egy nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok kelleni úgy egy nőnek valaha hogy nekem valószínűleg természetes úton nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés

Eü ok miatt valószínűleg természetesen nem lehet majd gyerekem, vagy csak nagyon nehezen. De orvosi segítséggel lehet elvileg.

Ez nagy hátrány?

Lehet így feleségem?

Ráadásul nincs is hosszú péniszem, mereven max 15 cm.


18f

Nagyon szomorú vagyok azóta mióta megtudam ezt. Nagyon szerencsétlen vagyok, és még mindig szűz vagyok :(


2019. febr. 23. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A 15 centi teljesen átlagos méret, a legtöbb nőnek megfelel, csak itt gyakorin számít átlagnak a 20-21 centi.


A gyerek téma meg nem olyan vészes mint gondolnád. Ha mindenképpen szeretnél gyereket ma már sok mindenre képes az orvostudomány vagy ott az örökbefogadás, már egészen pici babákat is örökbe lehet fogadni. Vagy gyere össze olyan nővel akinek már eleve van. De szerintem 18 évesen ezen még felesleges dilemmáznod

2019. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Én biztos nem beszélnék róla, amíg legalább néhányszor nem dugtam meg a nőt. Meg úgy általában sem beszélnék róla senkinek.
2019. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A 15 centi átlagos méret, nem kicsi!


Kivéve itt, mert a GYIK válaszolói átlag 20-45 centissel rendelkeznek. A nők is!

2019. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A cerka normál méret, az hogy nem csinálsz fel mindenkit az első dugáskor, az pedig áldás, mintsem átok!
2019. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi az az egészségügyi ok, amiatt nem lehet gyereked? Impotens vagy, nincs spermád, vagy honnan tudod, hogy steril vagy? Vagy más oka van? De sok párnak nincs gyereke, tehát nem akadály egy kapcsolathoz.
2019. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem akarok gyereket, nálam nem lenne gond.
2019. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

18 éves vagy, miért ezen rinyálsz?

Dugj meg annyi nőt, amennyit csak nem szégyellsz. Örülj neki, hogy legalább a teherbe ejtés veszélye nem lebeg a szemed előtt.

Én pl örülnék egy ilyen pasinak, nem bírom a gyerekeket

2019. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálam óriási előny lenne, mert sosem akarok gyereket. És egyre elterjedtebb, hogy fel merik ezt vállalni a nők, egyre többen. Emiatt ne stresszeld be magad előre!
2019. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15 cm átlagos méret, ne szégyelld. Én pl baromira örülnék, hogy nem lehet gyereked, mert én nem akarok soha. Nálam csak előny lenne. Meg fogod találni a párod ne aggódj, ez ne gátoljon az ismerkedésben.
2019. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen biztos vagy benne, hogy nem lehet gyereked?

Ez egy nagyon kellemetlen dolog lehet, de szerintem ez nem vonja maga után, hogy nem lesz feleséged. Mindenképp én a helyedben csak a kapcsolat egy későbbi fázisában mondanám el, de fontos, hogy mindenképp tudatni kell a lánnyal, ha komoly a dolog. Ha oda van érted, akkor valószínű, hogy kitart melletted és együtt megoldjátok (orvosi segítséggel).

A péniszméreted átlagos, szóval nyugi.

Fel a fejjel, nem a világvége ez.

2019. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!