Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti megtudnátok valaha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtudnátok valaha is bocsájtani a szüleiteknek, akik miatt sosem lehet boldog párkapcsolati életben részetek és sosem tapasztalhattok meg semmi jót, ami másoknál már 14 éves kortól természetes manapság?

Figyelt kérdés

Anyámtól örökölhettem az alacsonyságot, apámtól pedig a ronda arcot, fejet, amitől érthető, ha egy lány sem lesz szerelmes belém és vagy észre sem vesznek vagy hátranéznek az utcán, szemeznek buszon, gondolva magukban ilyen ritka rondát sem láttam még, mint ez a majom.


Próbálkoztam csúnya lányoknál is, ők is elutasítottak a külsőm miatt, szóval totál reménytelen vagyok, nem kellek én senkinek sem, forever alone klub éltagja lehetek. A szüleim is folyton támadnak, amiért nem megy a suli és félbehagytam, szeptembertől újra kell kezdenem az évet, mert a sok fájdalaomtól és magánytól annyira elment az életkedvem, az erőm, hogy jó ideig nem tudtam mást csinálni csak egész napokat átaludni, esténként sírni és ilyen szerelmes számokat hallgatni. Minden erőmmel azon voltam, a suli helyett, hogy végre találjak egy lányt, aki elfogad a külsőm ellenére is, már az igényeimet is leadtam, de aztán rájöttem, hogy egyrészt a csúnya lányoknak is megvannak az igényeik, ahogy nekem is csúnya fiúként, másrészt én sem akarnék olyannal lenni, akivel testileg sem kívánjuk egymást, a lelkiekről nem is beszélve. Szóval egy ideje csak nekem tetsző, átlagos lányoknál próbálkoztam, amúgy sem nagy igény szerintem, hogy arcra jöjjön be a lány és alkatra ne legyen elhízva nagyon. De még így is csak elutasítást és többnyire közömbösséget, érdektelenséget mutattak irántam a lányok neten. Élőben, meg jöttek a van barátom szöveggel. Pedig haverok éltettek egy pár hónapi, jártam velük csjaozni, szerintük a PUA technikák által még a ronda, alacsony fiúknak is lehet szép nője. Hát én marha akkor még reménykedtemm is, ma már tudom, ez baromság és nem véletlenül azok a legjobb puák, akik arcra rendben vannak és magasak is. Én a két legfontosabb dologgal nem rendelkezem, a magassággal és a jóképűséggel. Pénzem sincsen, szegény család a miénk, szóval még csak márkás ruhákra meg drága edzésekre, tömegnövelőkra sincs pénzem, hogy legalább izmos testem lehessen. Az itthon fegyencedzésben meg nem hiszek, mert olyan sz@r genetikám van, hogy nálam csak a csodaszerek segíthetnek, tapasztaltam, egy kis ideig volt lehetőségem kondizni és tömegnövelőzni, csak is akkor tudtam négy kilót felszedni, ami azóta persze lement. Akkor még boldogabb is voltam és reméltem végre egy lány észrevesz, de jött a szegénység és örültünk, ha nem kerülünk az utcára, a suli miatt nem melóztam és elment az életkedem is akkoriban, úgy éreztem vége mindennek. A lányok persze akkor sem vettek észre, amíg felszedtem 4kg-ót. Gondolom, ha BMW-vel járkálnék, akkor másképp lenne, de a mi szegény családunk sosem fog tudni nekem semmit sem a seggem alá rakni, mint a sok elkényeztetett nagyvárosi gyereknek meg kislánynak. Rossz környezetbe születtem, rossz genetikát örököltem és túl jó fiú vagyok, túlságosan emocionális, együttérző, elmélkedős típus, minden rossz megvan bennem, ami miatt meg is értem, ha egy lánynak sem kellek, bár ettől még a fájdalom nem gyengül és időnként arra gondolok bár fel sem kelnék, amikor álmodom, akkor nem is egyszer volt már olyan, hogy azt álmodtam, van egy lány, akivel együtt vagyunk és szeretjük egymást, olyan élethű, ahogy érzem az ajkait, az ölelését, ilyenkor bár sosem kelnék fel.



2012. jún. 23. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Végig sem kell olvasnom ezt a siránkozást ahhoz hogy belássam neked nagy problémáid vannak és másoknak is azért vannak gondjai veled mert utálod magad! Javaslom töltsd le magadnak a titkok cimü filmet nézd meg és mérlegelj.. Vagy Andrew Matthews könyveket tanulmányozz szerintem hasznos lenne számodra.. és ne hibáztasd a szüleidet !
2012. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Na most adj magadnak 2 pofont a nevemben és térj már magadhoz. Koncentrálj a tanulásra, hogy lehessen belőled egy értékes ember. Jönni fog a párkapcsolat is. A szüleidre meg végképp nincs jogod haragudni.

25/N

2012. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Most eltekintve attól, hogy elhiszem, hogy sz.r egyedül, de komolyan a szüleidre vagy kiakadva a külsőd miatt? Mert ők tehetnek róla, hogy milyen géneket örököltél? Basszus, szerinted ezt ők határozták meg, hogy jó akkor xy napon d.gunk, hogy tutira alacsony legyen vagy wtf? Ember, ébredj már fel!
2012. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a szüleid sem valami szépek,mégis házasok, és van egy gyerekük akit bármilyen hihetetlen szeretnek is. Elhiszem, hogy rossz egyedül, de mindig arra gondolj, hogy nincs az az ember a földön aki megússza a szerelmet egész életében :) Tanulni pedig igenis tanulj. Szegények vagytok? Tanuj azért, hogy a jövőben ha egyedül élsz ha társsal, ne legyél az.
2012. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem, anyám igen is szép asszony, ráadásul 10 évet simán letagadhat a korából, apám tényleg ronda ember. A húgomék mázlisták, mert ők szépek lettek mindketten és persze sosem volt gondjuk a fiúkkal sem. Jönnek azok maguktól is a facebookon. Szóval csak én a bátyus lettem egy mutáns, csúfság, külsőre félresikerült senki, annyi előnyöm van, hogy én vagyok a legintelligensebb, de már nem érdekel, ilyen előnynek én nem örülök, inkább lettem volna helyes és magas, de butább ember. Sokkal boldogabb lehetnék ma!


Amúgy is ma már lenéznek itthon is, nem látják az értelmes, intelligens srácot benne, anyám már azzal is vádolt, hogy drogozom, pedig csak abbana depis időmben voltam, amikor nem érdekelt semmi, mert nem kellek egy lánynak sem és ha nem is a drogokhoz, de az alkoholzhoz nyúltam hétvégente. Leittam magam, lementem és elfelejtettem milyen rossza az életem, de mióta pénzem sincs, azóta ez sincs már nekem, de nem is bánom, az alkohol nem megoldás. Haverok meg könnyenb beszélnek, ők magasak és jóképűek, így nem nehéz boldognak lenni, miindig van szép lány, akinek bejönnek. Szóval ne hazudjon senki sem arról, hogy nem a külső számít! Csak is ez számít, ez a legfontosabb! Inkább lettem volna egy érzéketlen, tudatlan, durva, izomállat, akkor biztos lett volna már nőm. Mert a külső számít igazán. Nem a lélek és a jellem. Hosszabb távon senki sem bírná egy ronda emberrel együtt, amikor kaphat jobbat is külsőre, a jellem meg úgysem olyan fontos, ha szép, akkor biztos belül is az. Az emberek így gondolkodnak. Engem csúnya fiúként folyton támadnak, nem is gondolják, hogy nagyobb szívem van, mint a sok szép fiúnak, de mindegy. Utálom, hogy jó vagyok, bár rossz fiú lehetnék és jóképű, magas.

2012. jún. 23. 21:24
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Egy 8 éves gyerek fejével gondolkozol. Senki sem tökéletes, építs azokra a tulajdonságokra, amiben jó vagy, a hozzáállásodon változtass. Hidd el a lányok a kisugárzásodat is nézik. Láttam már rengeteg ronda fiút bomba barátnővel. Csak fogadd meg a tanácsom. :D 15/F
2012. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
És milyen érdekes, apád, a "ronda ember" meg tudott hódítani egy tök szép nőt. Na most akkor vagy tévedsz abban, hogy kizárólag a külső fontos, vagy anyukád látássérült.
2012. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ma 21:32


Anyámat majdnem megerőszakolák még tiniként és utána nagyon kevés fiúnak adott esélyt. Azóta sem szeret még csókolózni sem, nicns mit irigyelni az ilyen kapcsolatom, amilyen az övék. Főleg, ha megtudjátok a továbbiakat. Apám egy nagydumás, tipikus bunkó, agresszív típus jellemre, anyámat és minket is rendszeresen bántalmazott gyerekkorunkban. Én meg mindig is más voltam, már akkor láttam, hogy én érzelmesebb jellem vagyok és nem akarok ilyen állattá válni. Ezért jó fiúként viselkedtem mindekivel, még, aki meg sem érdemelte volna a suliban és persze, hogy egy lánynak sem jött be ez, hiszen nekik is, ahogy anyámnak és minden nőnek ezek a nagydumás, tahó, bunkó állatok kellenek, ugye milyen érdekes?

Egy ideje már őszintén szólva, érzem, hogy kezdek átalakulni én is ilyen állattá, gyűlök mindenkit és ölni is tudnék időnként. Kezdem belátni, apám nem volt olyan hülye, mint amilyennek látszik, ezzel a stílussal sokkal jobban lehet nőt szerezni, mint a rendes, romantikus, érzelmessel. Csak ő így született, ilyen állatnak, én meg az ellentétjének. Emiatt inkább anyámmal voltam jóban, de egy jó ideje ugye már, ahogy fentebb olvashattátok anyám is csak a rosszat látja bennem. Nics már nagy jó viszony vele sem, néha dumálunk normálisan, de inkább csak szemrehány nekem, meg lenéz. Azt nem bírja megérteni, hogy ha helyes és magas lennék, vagyis jó külsőm lenne, ma már nem itt tartanék, hanem húgomhoz hasonlóan egyetemre járhatnék, mert ő bizony könnyen tud boldog lenni, ha jól néz ki külsőre és minden fiú őt akarja, úgy könnyű boldognak, önbizalommal átitatva a tanulmányokra koncentrálni és közben szerelmeskedni. De szerintem ti sem értetek meg, ahogy senki sem ért meg. Már megszoktam.

2012. jún. 23. 21:43
 9/16 anonim ***** válasza:
de ha folyamatosan nyávogsz, nem jutsz semmire. VÁLTOZTASS!
2012. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél már erőt magadon. Talán kisfiú vagy még?
2012. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!