Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden punciba jó érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden punciba jó érzés behatolni, benne lenni?

Figyelt kérdés
Akivel eddig lefeküdtetek mindenkivel jó volt vagy volt olyan akivel különösen jó. Érzelem befolyásolja?

2019. febr. 23. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Hát amelyikben kolompolsz abba nem lehet túl jó

N

2019. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Hát, ha az a punci tele van tűvel, nem hiszem, hogy túl jó érzés lenne belehatolni.
2019. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Csak gondoljuk végig logikusan. Van egy csaj, akit felszedsz egy éjszakára, nem érzel semmit iránta, csak egy szex, és mindenki megy a dolgára. Van egy másik csaj, akire vágysz, végre összejöttök, eljön az első szex, izgulsz, hogy vajon milyen lesz vele, odáig vagy érte, és mindent megtennél, hogy neki jó legyen. Szerinted ugyanolyan lesz a szex?
2019. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondold végig. Nem az volt a kérdés milyen érzés a szex vele...
2019. febr. 23. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapig volt egy barátnőm, akivel nem volt túl jó a szex... konkrétan félig tudtam belé hatolni. Na nem azért, mert akkora mérettel rendelkezem...19 centis és a többibe simán elfért. Szóval kellemetlen volt...
2019. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt átéltem én is.
2019. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdezted, hogy az érzelem befolyásolja-e? Már a behatolás, vagy ha csak bennem van is más érzés, legalábbis nekem nőként teljesen más, ha olyannal vagyok, akiért odavissza vagyok. Nyilván sokat számít amúgy a fizikai oldala is, ha passzoltok méretileg, akkor jó lesz. Ha nem, akkor vagy küzdesz, hogy bejuss egyáltalán, vagy harangozol benne(döntsd el melyik lehet igaz rád...)
2019. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!