Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek jobb érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek jobb érzés teljesen behatolni, mint csak addig ameddig a lánynak kellemes?

Figyelt kérdés

Nem sok pasim volt kb 5. Nem egyszer tapasztaltam, hogy tövig akarják beletenni mintha nem lenne elég az amit mondok.. lehet hogy ezzel azt akarják bizonyítani hogy mennyire hatalmas szerszámuk van. Pedig nem érdekelne ..csak az hogy élvezzem.


Nem kérek privátot!!!!!


2018. szept. 30. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a férfiasság bizonygatása miatt van, csak ahogy neked az az élvezet, hogy kitöltenek, a férfiaknak az, hogy "ütközésig" mehetnek. Legyél felül, akkor nincs faltörő kos élmény:)
2018. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Sokkal jobb ütközésig betenni, mert akkor a lány teste simizi a hasam alját, esetleg a zacsimat is. Keress kisebb farkú pasit ;-)

Akivel nem passzoltam s fájt neki, azzal nem volt jo a szex , mert nem tudtam magam elengedni :-/

Megbeszéltük a lánnyal, aztán mondta h ne eröltessük.

2018. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem mindegy hogy meddig nyomom ha élvezi! Nekem az okoz örömet, és én is akkor élvezem ha látom a nőt hogy élvez rajtam.
2018. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyors mozgásnál nagyon nehéz nem tövig tolni. Egyébként a barátnőm hüvelyének a legkülső része a legérzékenyebb, nekem pedig a makkom az, így nem is szeretem tövig betolni.
2018. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

méretfüggő

én pl. akaratlanul is fájdalmat okozok 100ból 99szer ha tövig nyomom,így a hölgy érdekében kerülöm.

2018. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl nagy farkat lovagolni sem jó... tapasztalat.
2018. okt. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fontos hogy a nő akivel vagyok élvezze a szexet nem fájdalmat akarok okozni úgyhogy figyelek meddig jó a partnernek
2018. okt. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs hatalmas méretem ritkán volt ebből gond de nem feltétlen tolom ütközésig, ha szűkebb a lány akkor az nagyon jó ha picit tágabb akkor olyan pózt keresünk hogy neki is nekem is jó legyen de csak hogy kimutassam ki az úr nem fogom belökni.
2018. okt. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!