Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor adatik meg végre nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor adatik meg végre nekem is ez az egész szexuális dolgok?

Figyelt kérdés

Már szeretném átélni ezeket de nincs erre partnerem aki kölcsönösen akarta volna... Fiatal vagyok és a korombeli lányokat egyáltalán nem érdekli ez...

Egyetlen egy barátnőm volt akivel 4 hónapig jártam és egyszerűen nem engedett semmit, nem is kaptam semmit, és azt mondta ő minimum egy év járás után engedné meg, hogy lefeküdjünk... Tartsatok szemétládának de besokalltam... Nekem ez is része egy kapcsolatnak, nem fogok éveket várni, hogy kimutassam az érzéseimet...

Szűz vagyok még és már azért benne vagyok a korban ahol tombolnak a hormonok és szeretnék már szexuális életet élni de a környezetem ezt nagyon nem érti meg és fogadja el.

Mit lehet tenni? Szeretnék barátnőt meg így ismerkedni de nem megy és ezek után meg olyan fura az egész és kényelmetlen...

Hol lenne esélyem így ismerkedni vagy valami hely ahol a lányok olyanok mint én vagyis érettebbek vagy nem tudom... Olyan tanácstalan vagyok írjatok valami!

19/F



2019. febr. 23. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Baráti társaság

házibuli

koncert

túrázás

sportesemény

Tinder


... sok sok próbálkozás és tűrd a lekoptatást. Legalább 10 lánynál próbálkozz, és ha nem jön be szűrd le a tapasztalatokat.

2019. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne add fel soha...
2019. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha jól nézel ki akkor van esélyed vagy ha okos vagy

Ha mindkettő akkor tuti befutó vagy

Ha egyik se akkor lesznek nehézségeid:/

2019. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!