Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő (40+), aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő (40+), aki megérti, hogy a férfinak akkor is szüksége van a szexre, amikor ő esetleg nem akarja annyira, és szereti annyira a párját, hogy nem tagadja meg tőle?

Figyelt kérdés
Egy egészséges férfinak 72 óránként szüksége van a szexre. Van olyan nő, aki akkor is odaadja magát, amikor ő annyira nem akarja, mert megérti, hogya a férfinak szüksége van erre? A legtöbb férfi szerintem azért annyira búval bsztt, mert nem kapja meg otthon, amit akar. A nők kihasználják azt, hogy a férfinak gyakorta szüksége van a szexre, és "feltételekhez" van kötve, hogy mikor szeretkeznek velük. Aztán csodalákoznak, ha a férfi máshol keres megoldást, mert egy férfinak a szex akár stresszkezelés is lehet, sőt. Legtöbb férfi azért olyan ingerült, mint áll@t, mert nem kapja meg otthon a szexet. Szóval kerdves 40+ hölgyek, megadjátok a párotoknak, amit szerente, akkor is, ha éppen nem vagytok olyan hangulatban, vagy nem hozott virágot, vagy nem vitt el vacsorázni, vagy nem vette meg azt a bizonyos cipőt a boltban?

2019. febr. 25. 08:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.

Arról miért nem mondasz egy szót sem, amit írtam? :) Mindenkit kioktatsz, de nekem nem jutott belőle.

Kíváncsi vagyok, mit mondasz arra, hogy a nő munka után hazamegy dolgozni, estére halálosan elfárad, és nincs kedve hozzá. Vagy erre is az a válasz, hogy már nem szereti és kívánja a párját? Hogy számtalan kutatás bizonyítja azt, hogy egy jó kapcsolatban jó a szex? Kutatások, amikben egyáltalán nem vették figyelembe azt, hogy a nők nagy százaléka ugyan annyi órát dolgozik, mint a férfi, és mellette háztartást is vezet? Amiken rengeteg olyan pár vett részt, akik nem élnek még együtt, koleszosok, otthon laknak?

Ha én részt vennék egy ilyen kutatásban valószínűleg én is azt a tábort erősíteném, ami szerint jó kapcsolat, szerelem = sok, jó szex. Kár, hogy a valóság nem olyan, mint az ideál.

Nem zavar, hogy minden válaszoló rendesen válaszol, te meg mindenki válaszát dobod a kukába, mert nem tetszik neked meg nem értesz vele egyet? Meg “kiforgatod a szavaim” mondod egy transz nőnek? Tán lehet, hogy mégse az undok, férfiaknak nemet mondó nők az egyedüli hibásak ebben a dologban?

2019. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlenül hímsoviniszta egy alak vagy,aki a nőket a férfiak segédeszközének tekinti csupán.De,mondok jobbat.25 éve vagyok együtt a férjemmel,és mindig én voltam az aki gyakrabban kívánta a szexet,szóval az aki a szenvedélyesebb.Volt olyan periódus az életünkben,mikor a munkahelyéről minden egyes nap úgy jött haza,mint egy zombi,engem meg már majd szét vetett a vágy.De mivel szerettem és szeretem most is,az életben eszembe nem jutott volna számonkérni rajta,hogy miért csak heti egy szexre futja.Éveken keresztül tartott,és hazudnék ha azt mondanám hogy könnyű volt nekem,de egy igazi párkapcsolat nem csak a dugásból áll,noha valóban fontos része az is.Szóval ezt a dolgot nőkre kiélezni,jó nagy butaság.
2019. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok mint a kérdező. És tökéletesen megértem az érzéseit. A folytonos visszautasítás, nap nap után, nagyon bántó,és magalázó tud lenni. Nálunk én dolgozok többet. Két helyen melózok, reggel 6 kor indul a műszak, este 8,9 mire hazaérek. A párom már 5 körül otthon van. Ledolgozza a 8 óráját, és kész. Ráadásul kertes házunk van, rám hárul hétvégente a fűnyírás, javítás, és minden egyéb ami egy házzal jár. Ő mégis folyton visszautasít. Itt fáj, ott fáj, fáradt, nincs kedve. Nem azt mondom, hogy tegye szét a lábát, egy férfit ki lehet elégíteni kézzel, szájjal. Vagy csak nézegetni meztelenül, közben masztizni a látványra. De ezt sem lehet. Nem tűri a masztit sem. Ennek ellenére szeretem, de ez állandó konfliktus forrás. Pedig nem kérek nagy dolgot, csak hogy valami módon elégítsen ki. Vagy legalább hagyja hogy magam csináljam. Persze időnként megkér hogy masszírozzam meg a hátát. Megteszem neki, hiszen Ő a párom. És soha nem mondom hogy fáradt vagyok, vagy fáj a fejem. Úgy gondolom, hogy ezt meg kell neki adnom. Ez oda vissza működik. Ha én nem elégítem ki a vágyait, milyen alapon várjam el a hűséget? És fordítva. Féltékeny típus. Még nem csaltam meg, de úgy gondolom lenne rá erkölcsi alapom hogy megtegyem.

Szóval kedves kérdező vagy elfogadod a helyzetet, vagy keresel egy titkos kapcsolatot, vagy keresel más valakit. Nincs más egyéb választásod. Igazad van, rossz érzés a kielégületlenség, és a visszautasítás. És igen, egészségügyileg is kell a szex. Hozzáteszem a nőknek is.

2019. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13 Azért lássuk be, ritka a fajtád, mint a fehér holló. Ha a kérdező két műszakban dolgozna, házimunkát végezne és hasonlók, akkor nem habozott volna a képembe nyomni azt, úgy, ahogy a többieknek minden egyebek az arcukba nyomott. Bár még várom, hogy mit fog válaszolni, mert nem mondott nekem semmit azóta, hogy válaszoltam - pedig az első voltam.

Azt tudom mondani, hogy te tényleg megszívtad. Sikerült pont egy olyan nőt kifognod... De a megcsalás, titkos kapcsolat továbbra is a gerinctelen emberek alternatívája. Ha nem működik, akkor búcsút kell mondani. Ha működik, akkor ki kell bírni.

A kérdező megnyilvánulásaiból nekem inkább a tipikus pasi ugrik be, aki a kanapéról kiabál a konyhába, hogy mi lesz vacsorára, meg lehoztad a fehér ingemet a padlásról? Kivasaltad? Vasald ki, holnap kelleni fog! Illetve társai. Majd az ágyban akarna valamit, elutasítják, és nem érti, miért.

És őszintén? A kérdező eddig semmivel sem cáfolt meg, semmit nem mondott, ami az általam alkotott kép ellentétére utalna.

2019. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14


... Nem tudok neked mit válaszolni ...

"Az, hogy mások mit gondolnak rólam, ahhoz semmi közöm."

2019. febr. 27. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!