Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért értik meg nehezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért értik meg nehezen a nők, hogy a legtöbb férfinak nincs semmire szüksége egy kis szereteten kívül?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek szüksége van szeretetre kinek jobban, kinek pedig kevésbé, de a szeretet nem egy olyan dolog, amit csak úgy random meg lehetne kapni..
2019. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Értik. De a azeretet nem alanyi jogon jár.
2019. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem a szeretet a lényeg, hanem, hogy kitől kapod!
2019. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem így van. A pasiknak ha odaadod a szíved, lelépnek egy másikkal, mert már nem vagy többé izgi, becserkészendő vad. Nekik a változatosság kell, meg az újdonság a szexben is.
2019. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
a szeretet alatt a szexet érted?
2019. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ugyanaz
2019. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#4 nem ilyen EMBEREKKEL kell összejönni. Persze, az ilyen izgi, tudom.


Azért írtam csupa nagy betűvel, mert tavaly én egy az írt nővel jöttem össze. Le is lépett másikkal, mert már nem izgi... aztán megint másik, megint másik, 1 év alatt 4 "nagy szerelem" :)

2019. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

Ez alatt azt érti a kérdező, hogy a férfiaknak nem kell hogy a nőnek ezek legyenek: diploma, autó, egzisztencia, magabiztosság, siker, stb.


Egy átlag férfinak elég, ha a nő neki tetszik külsőleg, jól elvan vele, szereti, és ennyi.

2019. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem a máltai szeretetszolgálat vagyunk.
2019. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
#9 azt akarod mondani, hogy a férfiak is követeljenek tőletek diplomát, pénzt, autót, egzisztenciát, stb, mert nem vagytok szeretetszolgálat? Vagy miért írtad?
2019. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!