Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi prostitúcióra mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi prostitúcióra mekkora igény van magyarországon?

Figyelt kérdés

2019. febr. 25. 11:13
 1/8 Gyépésmérnök ***** válasza:
100%

Hagyományos értelemben vett férfi prostitúcióra szükség van, de nem a "heteroszexualitás" kategóriában, hogy finoman fogalmazzak...

Chippendale táncosokra viszont meglehetősen nagy a kereslet.

2019. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb mint nőkre.

De vannak szép számban

2019. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utca végén mondjuk nem áll egy pasi sem, de ha szükségem lenne rá, tudnám mit kell tenni.

Férfi prostitúcióra nem a nőknek van szükségük!!

2019. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van igény!

Csak egy olyan rétegnek akiktől kifordul néha az ember gyomra.

De igazságszerint a meleg prostitúció ra van inkább kereslet.

Egy átlag nőre több férfi jut.Amit szerintem nem is kell magyarázni.

Ahhoz hogy férfiként megállja a helyét valaki. Ahhoz nagyon magas követelményeknek kell megfelelni.

2019. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott eszembe, hogy jellemzően melegek veszik őket igénybe, az végül is igénynek számít. :D Viszont ha már nő is, akkor ő sem feltétlenül azért, mert hányadék külseje lenne, simán lehet, hogy

1. gátlásos.

2. kíváncsi, milyen.

3. szingli és arra számít, hogy így minőségibb szeretkezésben lehet része, mint egyéjszakásban egy random csávóval.

4. gazdag, karrierista üzletasszony, akinek nincs ideje pasizásra. :D

2019. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és sokat nem érdeklődtem a téma iránt de két ismerősöm is van, nem csúnya nők akikről tudom, hogy voltak ilyen pasiknál. Szóval szerintem van kereslet.
2019. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy, de az ügyfeleknek csak az 5%-a nő... :D
2019. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én meg elégszem az 5% nővel ki akarom próbálni milyen annak az életformának a világa.. férfit semmi pénzért sem vállalnék be..
2019. febr. 26. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!